Perfore alüminyum ürünleri ile eşsiz bir deneyim elde etmek ister misiniz? Küçük daire delikli alüminyum levha olarak da bilinen perfore alüminyum günümüzde pek çok kişinin yoğun bir şekilde tercih ettiği bir üründür. Köprü Metal’in en kaliteli ve güvenilir hizmetleri arasında yer alan perfore alüminyum sayesinde yüksek oranda başarı elde edebilirsiniz.

Küçük daire delikli alüminyum levha DIY severler tarafından en çok kullanılan gümüş tabaka metalidir. Bu malzeme, demir yoğunluğunun üçte birini alır ve neredeyse bakır folyo kadar iyi bir elektrik ve ısı iletkenidir.

 Perfore Alüminyumun Özellikleri

Alüminyum perfore ürünlerin özelliklerinden aşağıdaki gibi bahsedebiliriz.

  • Her türlü darbeye ve/veya çizilmeye mükemmel şekilde karşı koyan, çok hafif ve dayanıklı bir üründür.
  • Aynı zamanda çok iyi bir ışık ve ısı yansıtıcısıdır.
  • En sert ferromanyetik olmayan metallerden biri olarak kabul edilir.
  • Delikli alüminyum levha, korozyona karşı büyük direnç sağlayan koruyucu bir oksit tabakası alır.
  • Aynı zamanda korozyona karşı çok dayanıklı bir elementtir.

 Delikli alüminyum levhanın en çok kullanıldığı sektörler inşaat ve metal işleri şeklindedir.  Söz konusu malzeme kesilebilir, delinebilir, diğer malzemelere yapıştırılabilir ve hatta özel metal aletler kullanılırsa bükülebilir. Aslında, bu tür malzemeleri işlemeyi başaran profesyoneller, onu aşağıdakiler gibi sayısız projede kullanır:

  • Gıda endüstrisi için kapak ve kutu yapımı
  • Koruma elemanları ve reflektörler
  • İç ve dış mekanlarda her türlü duvar ve zemin kaplamaları

perfore alüminyum

En Profesyonel Alüminyum Firması

En uygun fiyat garantisi sunarak kaliteli ürünler üreten Köprü metal aracılığı ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Alüminyum levha fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerini sürdüren Köprü metal sizlere de en iyi hizmetleri sunmaktan gurur duyuyor. Siz de Köprü metal aracılığı ile en iyi hizmetlerden en kusursuz şekilde yararlanabileceğinizi unutmayın. Bu noktada yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Hadi, firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetler için sizleri bekliyor. Hemen harekete geçerek bizden en doğru şekilde bilgi alın.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.