Hakkımızda

1989 yılında kurulan firmamız Alüminyum Yassı Ürünler Sektöründe faaliyet göstermektedir. Stoklarımızda hazır olan 1000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 serisi Alüminyum Levha ürünlerini, global olarak her ölçekteki müşterimize istenen miktarlarda ve zamanında sunma esnekliğine sahibiz.

Sektörde 35 yılı geride bırakmış bir firma olarak müşterilerimize yerinde ve daha hızlı servis verebilmek adına Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesisimizde metal kesim, büküm, ebatlama ve boyama hizmeti vermekteyiz.

Türkiye’nin en büyük özel sektör alüminyum levha ürünleri üreticisi olan ASSAN Alüminyum A.Ş nin en yetkin temsilcisi ve aynı zamanda Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği üyesiyiz.

Şirketimizin birinci ve değişmez kuralı olan insana hizmet, tüm ticari faaliyetlerimizin önünde gelmektedir. Bu sebeple tüm paydaşlarımızın memnuniyeti temel prensibimizdir.

Biz Köprü Metal olarak hedeflerimiz ve topluma olan faydamız doğrultusunda müşteri memnuniyetimizi arttırmak ve çağın getirdiği yeniliklere uyum sağlayarak hizmetlerimizi daha da geliştirmek için belirlediğimiz çizgide ilkeli faaliyetlerimize devam edeceğiz.