Hakkımızda

Köprü Metal San. ve Tic. A.Ş. 1989 yılında demir ve demir dışı metaller ticareti yapmak üzere kurulmuş, daha sonra portföyüne alüminyum levha ürünleri ve galvanizli sac ürünlerini de ekleyerek ürün gamını genişletmiştir. Türkiye’nin en büyük özel sektör alüminyum levha ürünleri üreticisi olan ASSAN Alüminyum A.Ş nin en yetkin temsilcisidir.

Sektörde 30 yılı geride bırakmış bir firma olarak müşterilerimize yerinde ve daha hızlı servis verebilmek adına Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesisimizde metal kesim, büküm, ebatlama ve boyama hizmeti vermekteyiz.

Şirketimizin birinci ve değişmez kuralı olan insana hizmet, tüm ticari faaliyetlerimizin önünde gelmektedir. Bu sebeple tüm paydaşlarımızın memnuniyeti temel prensibimizdir.

Biz Köprü Metal olarak hedeflerimiz ve topluma olan faydamız doğrultusunda müşteri memnuniyetimizi arttırmak ve çağın getirdiği yeniliklere uyum sağlayarak hizmetlerimizi daha da geliştirmek için belirlediğimiz çizgide ilkeli faaliyetlerimize devam edeceğiz.