Cami kubbe kaplama çözümleri kapsamında en özel hizmetlerden faydalanmak ister misiniz? Köprü Metal olarak camilerin kaliteli bir görüntüye kavuşması adına üzerimize düşeni yapıyoruz.

Cami kubbeleri, görsel açıdan camilerin en önemli alanlarından bir tanesidir. Bu nedenle de kaliteli bir şekilde tasarlanmaları oldukça önemlidir. Beton ya da diğer yapı malzemeleri ile hazırlanan cami kubbelerinin herhangi bir uygulama olmaksızın kullanılması görsel açıdan sorunlara neden olur. Üstelik sorunların sadece görsel değil aynı zamanda işlevsel açıdan da zorluklara neden olur. Bu durumda dikkate alınması gereken tek şey cami kubbe kaplaması ile kusursuz bir çözüme ulaşmaktır. Peki, cami kubbe kaplama işlemlerinde sizi bekleyen avantajlar nelerdir?

Cami Kubbe Kaplama Avantajları Nelerdir?

Cami kubbe kaplama işlemleri ile alakalı en özel seçeneklerden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kalite, yüksek standartlar ve işlevsel çözümler için Köprü Metal’i tercih ettiğinizde sizi bekleyen seçenekler aşağıdaki gibi olacaktır.

  • Göz alıcı tasarıma sahip olduğundan oldukça ilgi çekicidir,
  • Cami tasarımı ile uyumlu ve estetik açıdan kalitelidir,
  • Dış kısmı boyalı ve desenli olabildiğinden farklı çözümler sunar,
  • Hızlı bir şekilde monte edilebilmesi sayesinde ayrıcalıklıdır,
  • Düşük maliyetler sayesinde her proje için uygulanabilir,
  • Esnek olması işlemeyi kolaylaştırmaktadır,
  • Kubbe yapısına ekstra yük getirmediği gibi hafiflik sağlar,
  • Hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır,
  • İnsana ve çevreye duyarlı malzemelerden üretilmektedir.

Tüm yönleriyle başarıya işaret eden seçeneklerden bir tanesi olan kubbe kaplama ile alakalı en özel seçeneklere hemen kapı aralayın!

Kubbe Kaplama Fiyatları

Kubbe kaplama konusunda en başarılı seçeneklerden birine ulaşmak ister misiniz? Hem kalite hem de görsellik konusunda sizi fazlasıyla tatmin edecek olan seçeneklerden fayda sağlamak adına yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Köprü Metal olarak alanında uzmanlaşmış bir firma olmanın da bilinciyle sizlere en özel hizmetleri vaat ediyoruz. Kalite, yüksek standartlar ve başarı odaklı çözümler için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. Özellikle de yüksek standartlarda cami kubbe kaplama konusunda elde ettiğimiz başarı odaklı çözümleri sizlerle buluşturmayı arzu ediyoruz.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.