Renkli alüminyum, insan yaşamında farklı amaçlara cevap vermek adına kullanılan oldukça özel ürünlerden bir tanesidir. Bu kapsamda hem kaliteli hem de kullanışlı çözümler sunan alüminyumu siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde satın alabilirsiniz. Köprü Metal ayrıcalıklarıyla sahip olacağınız renkli alüminyumun özelliklerine daha yakından bir göz atmalısınız!

Kullanım amaçları farklı olan renkli alüminyum standart levhaların boyanması ile elede edilmektedir. 0,20 mm ile 3 mm arasında kalınlık değerleri ile üretilen alüminyumun eni ise 500 mm ile 1550 mm arasında değişmektedir. Alaşım serileri genellikle 1000, 3000 ve 5000 olarak bilinmektedir. Bu yönüyle de kullanım alanı oldukça geniştir.

Renklendirilmiş alüminyumun kondisyonuna bakıldığında ise farklı seçenekler dikkat çeker. Bunlar; H0, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H28 şeklindedir. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde kondisyon, en ve alaşım serilerine uygun taleplerinizi iletebilirsiniz. Köprü Metal olarak ihtiyaçlarınıza cevap verecek seçeneklerle sizlere destek olacağız!

Renkli Alüminyum Nerelerde Kullanılmaktadır?

Alüminyumun kullanım alanlarına bakıldığında çok ciddi bir çeşitlilikten söz etmek mümkündür. Bu bağlamda renkli alüminyum satın alacaksanız aşağıdaki alanlarda kullanımdan söz etmek mümkün olacaktır.

  • Dekorasyon amacıyla dış cephe uygulamalarında,
  • Cami kubbelerinin yapımında,
  • Reklam panosu ve levhalarda,
  • İç mimaride kullanılan kaplamalarda,
  • Asma tavan uygulamalarında,
  • Çatıların renkli olması istenen alanlarda.

Tüm bu alanların yanı sıra farklı yerlerde de renkli alüminyum uygulamalarından söz etmek mümkündür. Bu nedenle de kullanım amacına uygun bir seçim yapmak hayli değerli olacaktır.

renkli alüminyum

Renkli Alüminyum Fiyatları

Renkli alüminyum kullanmak her anlamda değerli olurken bu alüminyum çeşidinin fiyatları da merak konusu olur. Köprü Metal olarak tüketici beklentilerine cevap verecek çözümler geliştirirken ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri sunuyoruz. Böylelikle fiyat – performans konusunda sizi maksimum anlamda tatmin edecek seçenekleri sağlıyoruz.

Siz de renkli alüminyum konusunda ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına mutlaka Köprü Metal ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli, kullanışlı ve ihtiyaçlara cevap veren çözümler için hemen harekete geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve yüksek miktarlarda stokla talep ettiğiniz her ürünü satın alma şansına sahip olun!

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.