Alüminyum lazer kesim süreçlerinde kullanılan cihazlar bir panelden kontrol edilmektedir. Çok hassas kesim yapan ve tüketici beklentilerini karşılayan bu ürünle alakalı siz de ihtiyaçlarınıza cevap verebileceksiniz. O halde imes kesim ile alakalı ne tür avantajları yakalayabileceğinize daha yakından bir göz atalım!

  • Çok küçük ölçülerde ve hassasiyetle kesim yapmayı mümkün kılar,
  • En karmaşık kesim işlemleri dahi kısa sürede ve kusursuz gerçekleşir,
  • Farklı türden metallerin kesilmesi ile birlikte kaliteli çözümler elde edilmektedir,
  • Alüminyum levha kesimi esnasında oluşabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırır.

Kalınlık, ebat ve levha özellikleri fark etmeksizin kesim işlemlerini imes alüminyum lazer kesimle gerçekleştirmek mümkündür. Bu nedenle de dilediğiniz sonuçları elde etmek adına Köprü Metal ile iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Lazer Kesim İmes

İmes alüminyum lazer kesim ile alüminyum ürünlerini lazer teknolojisiyle şekillendirebileceğinizi biliyor muydunuz? Lazer adı verilen ve metal işleme sektörünün en değerli çözümlerinden olan makinelerle alüminyum başta olmak üzere diğer metalleri kesmeniz mümkün olacak!

Demir, paslanmaz çelik ve bimetal malzemelerin kesilmesi işlemlerinde rol oynayan imes alüminyum lazer kesimi siz de kullanabilirsiniz. Köprü Metal olarak ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarken en yüksek hassasiyetle kesim işlemlerinin gerçekleştirilmesinde rol oynuyoruz. Üstelik kalite ve yüksek standartlardan da asla taviz vermiyoruz.

Alüminyum Lazer Kesim Fiyatları

Lazer kesim uygulamaları ile alakalı kaliteli destek almak istediğinizde doğru fiyatlardan faydalanmak istersiniz. Köprü Metal bu konuda başarılı alternatiflerle müşterilerine çözüm sunar. Bu kapsamda alüminyum lazer kesim talep eden herkes için bütçe dostu seçeneklerle hizmet almak mümkündür.

Sizden gelen taleplere doğru bir şekilde çözüm sunmak adına öncelikli olarak kesilecek ürün değerlendirilmektedir. Sonrasında belirlenen bütçe ve termin süresi çerçevesinde kesim süreci başlar. İş ortaklarına verdiği sözü tutan ve kaliteden taviz vermeyen bir yaklaşımla Köprü Metal işi teslim eder. Süreç boyunca kalite ve kusursuzluğu sağlamak adına çaba sarf gösterir. Siz de en ideal seçeneklerden yararlanmak ve kalite odaklılığı dikkate almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.