Alüminyum levhaların müşteri taleplerine göre işlenmesi neticesinde ortaya çıkan seçeneklerden bir tanesi de perfore alüminyum olarak bilinmektedir. Talebe uygun bir şekilde delik ya da farklı şekillendirmelerin gerçekleştirildiği perfore alüminyumla alakalı siz de en ideal çözümler için Köprü Metal ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Delme ya da zımbalama işlemleri ile birlikte arzu edilen şeklin verildiği bu levhalarda amaç görsel olarak başarılı sonuçlar elde etmektedir. Yüzeyde kabartma ya da gömme işlemlerinin de gerçekleştirilmesini sağlayan ekipmanlar sayesinde perfore alüminyum ayrıcalıklarından fayda sağlamak muhtemeldir. Siz de kusursuz bir alüminyum levha satın almak adına perfore seçeneklerini değerlendirmelisiniz.

Perfore Alüminyum Ne Tür Avantajlar Sağlar?

Perfore alüminyum pek çok avantajı sayesinde kullanışlılığı yakalamanızı sağlayan seçeneklerden bir tanesidir. Bu yönüyle oldukça dikkat çekici olan perfore alüminyumun özellikler ve avantajlarını aşağıda sıraladık! Siz de bu avantajları dikkate alarak kaliteli bir çözüme başvurmayı deneyebilirsiniz.

  • Hafifletilmiş metal özelliklerine sahip olması sayesinde pek çok alanda kullanılabilmektedir,
  • Işık geçirgenliği sayesinde kullanıldığı alanda ışığa olan ihtiyacı azaltmaktadır,
  • Isı transferi kontrolü sağlayarak ortamdaki ısıtma ve soğutma giderlerinde olumlu etki yapar,
  • Kaymaz özelliğe sahip olması kullanım alanına bağlı olarak özeldir,
  • Akustik verimliliği sayesinde kullanım alanına bağlı olarak farklılıklar sağlar.

Siz de tüm bu özellikleriyle fark yaratan seçeneklerden bir tanesine sahip olabilirsiniz. Bu konuda yapmanız gereken sadece Köprü Metal ile iletişime geçmektir.

Perfore Alüminyumun Kullanım Amaçları

Alüminyum çözümlerinde oldukça başarılı seçeneklerden bir tanesi olan perfore alüminyumun kaliteli çözümler sağladığından söz etmek gerekir. Aşağıdaki kullanım amaçlarıyla perfore alüminyumu tercih etmek oldukça değerlidir.

  • İç mekanda tavan ya da duvar döşemesi olarak tercih edilmektedir,
  • Çit yapımında oldukça ideal çözümler sunar,
  • Elek yapımında kullanılarak insan yaşamını kolaylaştırır,
  • Dış cephe tasarımlarında dekoratif çözümler sağlar,
  • Güneş gölgeliklerinde kullanılır.

Tüm bu kullanım alanlarının yanı sıra siz de kendinize uygun bir çözüm yakalamak adına mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Köprü Metal hem kalite hem de yüksek standartları yakalamanız adına sizlere kusursuzluğu vaat eder. Size sadece uygun bir çözüme başvurmak kalır.

perfore alüminyum

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.