Alüminyum levha distribütör konusunda sizi bekleyen birbirinden değerli seçeneklerden yarar sağlamak mı istiyorsunuz? O halde Köprü Metal olarak size sunduğumuz birbirinden özel seçenekleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz!

Alüminyum Levha Distribütör Çözümleri Nelerdir?

Alüminyum levha, insanların yaşam alanında en yoğun kullandıkları ürünler arasında kabul edilmektedir. Bu nedenle de levha kullanımı her geçen gün yaygınlaşır. Üretim süreçlerinin vazgeçilmezi olan alüminyum levha konusunda distribütör desteği almak istiyorsanız yapmanız gereken sadece aşağıdaki alternatifler arasından bir seçim yapmaktır.

alüminyum levha

Düz Levhalar

Düz levhalar, farklı kalınlık ve alaşımlardan elde edilen levha türleridir. Ebatları standart ve özel olmak üzere farklılaşan levhalar arasından ihtiyacınıza uygun bir tercihte bulunmak mümkündür. Kalınlık aralığı çok geniş olduğundan hemen her sektörde kullanıma müsaittir. Üstelik üzerinde herhangi bir işlem olmaması da bu levhaların en değerli yanıdır.

Gofrajlı Levhalar

Alüminyum levha distribütör seçenekleri arasında bulunan gofrajlı levhalar sayesinde ihtiyaçlarınıza cevap verebilirsiniz. Kaliteli bir ürün olması ve farklı kalınlıklarda çözüm sunması dikkat çeker. Ancak 1 mm’den kalın gofrajlı levha olmaması nedeniyle her alanda kullanılması mümkün değildir. Bu nedenle de gofrajlı levha talebi daha azdır.

Çetalı Levhalar

Çetalı levhalar, çeta adı verilen çentik benzeri çözümlerle şekillendirilmektedir. Görsel anlamda farklı olduğu gibi işlevsel açıdan da oldukça dikkat çekicidir. Bu nedenle de çetalı levhaların kullanım alanları oldukça farklıdır. Çeta sayısına göre özellikleri değişen bu levhaları satın alarak alüminyum levha distribütör ayrıcalıklarını tercih edebilirsiniz.

Hangi Levhayı Seçmelisiniz?

Alüminyum levha distribütörü olarak kaliteden yana tercih kullanmanızı sağlarken beklentilerinize cevap verecek seçenekler de sunuyoruz. Bu sayede levha seçiminizi ön plana çıkarmayı oldukça önemsiyoruz. Eğer siz de kaliteli ve kullanışlı bir çözüm arzu ediyorsanız titiz bir çalışma gerçekleştirmelisiniz.

Köprü Metal olarak seçim süreçlerinde sizlere maksimum desteği sunmayı sağlıyoruz. Üstelik sunduğumuz her üründe maksimum performans yakalamanızı amaçlıyoruz. Siz de bu konuda beklentilerinize cevap verecek bir ürün arıyorsanız yapmanız gereken sadece alternatifleri incelemektir. Köprü Metal profesyonelliği ile kaliteden yana tercih kullanmak mümkün!

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.