Renkli alüminyum, adından da anlaşıldığı üzere alüminyumun farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulmasıdır. Alüminyum, dünya genelinde en çok kullanılan metallerden bir tanesi olup günümüzde de bir çok kişinin talep gösterdiği ürünler arasındadır. Bu noktada Köprü metal olarak ürün portföyümüzde sunduğumuz kaliteli ve güvenilir ürünler ile sizlere hizmet veriyoruz. Yapmanız gereken tek şey kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere hizmet veren firmamızı tercih ederek eşsiz bir deneyim elde etmektir.

Alüminyumun Özellikleri

Dünyada en çok talep gören metallerden bir tanesi olan alüminyum, 200 yıldır bilinen bir metaldir. Bunun yanı sıra yer kabuğunun da %8’ini içermekte olan alüminyum, yüzler ürünün hammaddesidir. Bu da onu son derece kullanışlı bir metal haline getirmektedir.

İçeriğinde bulunan bileşik ve alaşım sayesinde endüstrinin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan alüminyum, fiziksel ve kimyasal özellikleri ile ambalaj ürünlerinden uzay teknolojisine kadar birçok alanda önemli bir şekilde talep görmektedir. Bu noktada alüminyumun hayatımızın hemen her alanında kullanılan bir ürün olduğundan bahsedebiliriz.

Renkli Alüminyum Neden Kullanılır?

Renkli alüminyum, normal alüminyum ürünlerin kullanıldığı her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu noktada söz konusu ürünlerin kullanım alanları ile ilgili herhangi bir ayrımın olmadığından bahsedebiliriz.

Renkli alüminyum ürünlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Saf hali ile gümüş renkte bir metal olan alüminyum, boyanarak renklendirilmektedir. Hafif bir yapıya sahip olan alüminyumun aynı zaman dış mimari de talep gördüğünü ve görüntüsü ile görenleri kendine hayran bıraktığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Siz de renkli alüminyumun sağladığı avantajlardan en iyi şekilde yararlanmak için hemen harekete geçebilirsiniz.

Renkli Alüminyum

Kaliteli Renkli Alüminyum Ürünleri

Kaliteli ve güvenilir renkli alüminyum ürünlerine sahip olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Birbirinden kaliteli ve güvenilir bir şekilde üretilerek sizlere sunulan bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyin ve hemen bu ürünlere sahip olmak için harekete geçin. Köprü metal sizlere en iyi şekilde hizmetler sunmaktadır. Hadi, detaylı bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçin. En iyi ve kaliteli ürünler sizleri bekliyor.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.