Köprü Metal’in sunduğu kaliteli ve güvenilir ürünlerden bir tanesi olan alüminyum trapez ile siz de ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise Köprü metal olarak bu alanda edindiğimiz bilgi ve birikim ile sizlere en iyi ürünleri sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Alüminyum trapez, günümüzde birçok kişinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Bu nedenle Köprü metal, müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için söz konusu ürünleri sizlere sunmaktadır. Siz de bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek kendiniz için en uygun olan çeşidine tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Alüminyum Trapez Özellikleri

Alüminyum oluklu levha olarak da ifade edilen bu ürünler genellikle çatı kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Son derece kolay bir montajı olan trapezleri taşımakta kolaydır. Çünkü hafif bir yapıya sahiptir. Trapezlerin yük kapasiteleri ise ek yapısal bir eleman olmadan 6 metreye kadardır.

Söz konusu ürünler iyi bir ısı iletkenidir. Bu doğrultuda yüksek yansıtıcılığa sahip olması nedeni ile yaz aylarında eşsiz bir serinlik sağlamaktadır. Kış aylarında ise ısı transferi yaparak meydana gelebilecek ısı kayıplarının önüne geçmektedir.

Alüminyum trapez, yüksek korozyon direncine sahiptir. Bu doğrultuda ortamın agresifliği göz önünde bulundurularak oluklu levhaların genellikle 50 yıla kadar hizmet verdiği bilinmektedir. Eğer bu levhalara alüminyum polimer kaplama yapılırsa 50 yıldan daha fazla ömre sahip olurlar. Bakım gerektirmemesi nedeni ile son derece kullanışlı ürünler arasında yer alan alüminyum trapez, birçok alanda başarılı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Alüminyum Trapez

Profesyonel Alüminyum Trapez Hizmetleri

En kaliteli şekilde trapez ürünlerine kolayca sahip olmak için doğru adrestesiniz. Sahip olduğu mükemmel deneyim ile müşterilerine profesyonel ürünler sunan Köprü metal aracılığı ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Köprü Metal’in kaliteli ve güvenilir ürünleri ile ilgili bilgi almaktır. Bizimle iletişime geçerek ürünlerimiz ve hizmet politikamız ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için siparişinizi en hızlı şekilde oluşturabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.