Alüminyum trapez, Köprü Metal tarafından sunulan ürünlerden bir tanesidir. Farklı alanlarda yoğun olarak kullanılan alüminyum trapez son derece güvenilir firmalar tarafından temin edilmesi gereken bir üründür. Hassas ve kaliteli yapısı ile dikkat çeken Köprü Metal ürünlerinden biri olan alüminyum trapezi tercih ederek siz de çeşitli ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Alüminyum trapez cephe ve çatı kaplamalarında sık sık tercih edilmektedir. Uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahip olan bu ürün son derece ekonomik ve kaliteli bir yapıdadır. Alüminyum levhalara trapez şekillerinin verilmesi ile elde edilen bu ürün aracılığı ile sizlere son derece farklı ürünler sunuyoruz.

Trapez Sac Nedir?

Bina ve yapıların duvar ve çatı uygulamalarında kullanılmakta olan trapez sac son derece ekonomik bir çözüm sunmaktadır. Ses ve ısı yalıtımı gerektirmeyen durumlarda tercih edilmekte olan trapez sac ısı yalıtımının istenmesi durumunda da çeşitli yöntemler ile kullanılmaktadır. Bu durumda 2 sac arasında taş yünü, cam yünü gibi izolasyon malzemeleri yerleştirilebilmektedir. Bu durumda yaygın olmamakla birlikte trapez formuna uygulan olacak polietilen ısı izolasyon malzemeleri de tercih edilebilmektedir. Alüminyumdan elde edilen trapez sac boyasız ve boyalı olmak üzere 2 şekilde sunulmaktadır.

alüminyum trapez

Birbirinden farklı ebatlarda üretimi gerçekleştirilen trapez sac müşterilerin taleplerine göre özel bir şekilde üretilebilen bir üründür. Çatılarda su izolasyonunu sağlayabilmek adına taşıyıcı alt yüzü olarak da kullanılan bu ürün pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir. Kompozit özelliği sayesinde yangına karşı da dirençli olan trapez sac aynı zamanda geri dönüşüm özelliğine sahip olan çevre dostu bir üründür.

En Kaliteli Alüminyum Trapez

Sizin de profesyonel bir firma tarafından üretilen kaliteli bir ürüne mi ihtiyacınız var? Cevabınız evet ise en kaliteli ürünleri üreterek sizler ulaştıran Köprü Metal’i tercih edebilirsiniz. Başta trapez sac olmak üzere diğer tüm ürünlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak ve ürünleri satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu konu ile ilgili bilgi edinebilir ve dilerseniz ürünlerin siparişini en hızlı şekilde verebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.