Köprü metal tarafından sunulan hizmetlerden bir tanesi olan galvaniz trapez, son derece yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Trapez levhalar kötü hava koşullarından etkilenmeyen galvaniz sacdan elde edilen bir malzemedir. Hem boyalı hem de boyasız bir şekilde kullanılan bir malzeme olan trapez kullanım alanına göre farklı kalınlıklarda ve formlarda elde edilebilmektedir.

Galvaniz trapez sac levhalar özellikler çatı yalıtım malzemeleri ile birlikte tercih edilmektedir. Farklı şekillerde kullanılan bu ürüne kaliteli ve güvenilir şekilde faaliyetlerini sürdüren firmamız Köprü metal aracılığı ile en iyi fiyat garantisi ile sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek bu konuda detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmaktır.

Galvaniz Trapez Özellikleri

Galvaniz trapez malzemeler taşınması kolay ve montajı son derece basit olan malzemelerdir. Birbirinden farklı boyut ve formlardan oluşturulabilen galvaniz trapezler estetik çözüm önerileri sunmaktadır. İnce bir malzemeden elde edilmiş olmasına rağmen söz konusu ürünün boya tabaksının korozyona karşı son derece etkili bir yapıda olduğundan bahsedebiliriz.

Galvaniz ürünler birbirinden farklı renklerde de tercih edilebilmektedir. Yüksek yük taşıma kapasitesine sahip olan bu ürünlerin piyasa oldukça yoğun bir şekilde talep gördüğünden bahsedebiliriz. Genellikle 0.40 ile 1.20 mm arasında değişkenlik gösteren kalınlıklarda ki bu ürünlerin profesyonel ve kaliteli bir şekilde üretilmesi çok önemlidir.

Galvaniz trapez ürünlerin sağladığı avantajlar genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • Trapez kolay taşınmaktadır.
  • Hızlı montaj özelliği bulunan ürünün en kısa süre içerisinde istenilen işlemler dahilinde kullanılması mümkündür.
  • Farklı ihtiyaçlara uygun olacak şekilde ürünlerin üretimi ve kullanımı gerçekleştirilmektedir.
  • Su yalıtımının en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.
  • Farklı hava koşullarına uygundur.
  • Estetik bir görsellik kazandırır.

En Kaliteli Galvaniz Trapez

Köprü metal kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak ve kaliteli bir destek almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda profesyonel ve kaliteli bir destek alabilirsiniz. Şimdi yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Hadi, kaliteli ve güvenilir hizmetler için hemen harekete geçin.

galvaniz trapez

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.