Alüminyum levha fiyatları bireylerin ve işletmelerin alüminyum levha ihtiyaçlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu anlamda en kaliteli ve güvenilir şekilde faaliyetlerini sürdüren firmamız Köprü metal aracılığı ile en iyi fiyat garantisine sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek bu konuda detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmaktır.

Alüminyum folyo; ince, dikdörtgen uçaklar ve daha fazla yapı, ticari, beyaz eşya üretiminde, otomobil endüstrisinde sonsuz uygulamalar için kullanılmaktadır. Alüminyum levhalarda alüminyum folyo aracılığı ile üretilen ürünlerdir. Bu alüminyum levhalar, alaşımın türü ve imal edilebilecekleri temper ile tanımlanmaktadır. Bu özellikler son derece önemlidir. Çünkü kalınlığı, ağırlığı ve fiziksel özellikleri ona bağlıdır.

1100 alaşımı, kalıplanması ve işlenmesi kolay daha ince, daha esnek ve daha hafif alüminyum levhalar üretilmektedir. Bunun yanı sıra 3003 veya hatta daha fazla 5052 alaşımı, denizcilik uygulamaları gibi daha zorlu uygulamalar için kullanılabilecek korozyona karşı daha yüksek dirençli daha sert levhalarla sonuçlanmaktadır.

Alüminyum Levhaların Özellikleri

Alüminyum levha aynı şekilde sonsuz şekiller elde etmek ve farklı ürün tipleri seri üretime adapte anlamına gelir. Son derece yumuşak ile karakterize edilir, aşınmaya karşı mükemmel bir dirence sahip ürünlerdir.

Alüminyum levhalar son derece hafif malzemelerdir. Bunun yanı sıra alüminyum darbelere karşı çok dayanıklıdır. Bu da ürünlerin kalitesini tehlikeye atmadan ağırlıkta önemli bir azalmaya neden olan otomobil gövdelerinin imalatında sık sık kullanıma neden olmaktadır.

Hafiflik, harika estetik görünüm, hijyenik, hafif alüminyum levhaları tanımlayan tüm özellikler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda boya gibi farklı yüzeylerin uygulanması için de bu ürünlerin uygun olduğunu ifade edebiliriz.

Alüminyum Levha Fiyatları

Düz alüminyum levhaların en belirgin uygulamaları arasında aşağıdakilerin imalatı veya üretimi yer almaktadır:

  • İnşaat için oluklu alüminyum levha,
  • Dekorasyon ürünleri ve süs eşyaları
  • Mobilya
  • Ev aletleri v.b.

En Uygun Alüminyum Levha Fiyatları

En uygun fiyat garantisi sunarak kaliteli ürünler üreten Köprü metal aracılığı ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Alüminyum levha fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.