Renkli alüminyum, ürün üretiminde en çok kullanılan seçeneklerden bir tanesi olurken insan yaşamında farklı alternatiflere kapı aralar. Alüminyumun kolay şekillendirilebilen özelliği sayesinde farklı ürünlerin imal edilmesinde kullanılırken bu konuda dikkate alınan en değerli seçeneğin kalite olacağı açıktır. Alüminyum kalitesi konusunda seçim yapılırken plaka kalınlığı, sertliği ve diğer bazı detaylar dikkate alınır. Ancak öyle bir detay var ki alüminyum için olmazsa olmazlardan bir tanesidir.

Alüminyum rengi, ürün seçimi yapılırken dikkate alınması gereken en değerli detaylardan bir tanesidir. Bu anlamda hangi renklerde üretim yapıldığı ve renk seçeneklerinin nasıl olacağı dikkate alınmalıdır. Köprü Metal, alüminyum renklerinde farklı çözümlere kapı aralar.

Renkli Alüminyum Seçenekleri

Renkli alüminyum üretimi kusursuz bir şekilde gerçekleşirken renk skalası da her geçen gün farklı bir noktaya taşınıyor. Bu anlamda ürün seçimi yaparken nelerin dikkate alınacağına dair detayların sıralanması gerekiyor. Köprü Metal, her detayıyla kusursuzluğu sağlarken kaliteyi ve yüksek performansı yakalayabilmeniz adına çok ciddi bir çaba sarf ediyor. Şimdi gelin bu çok özel çözümlerin neler olduğuna bir bakalım!

Renkli alüminyum üretimi gerçekleşirken kullanılan boyanın yüksek standartlarda olmasına oldukça önem veriliyor. Çünkü görsel kalitesi yeterli olmayan bir alüminyumun sizin için çok büyük bir anlam ifade etmeyeceğini ifade etmek gerekir. Kırmızıdan yeşile her renkte gerçekleşen üretimi desteklemek adına kaliteyi hemen Köprü Metal ile hissedin!

Alüminyum Fiyatları ve Renkler

Alüminyum, üretim sahalarında en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi olurken bu ürünlerin şekillendirilmesi kadar renklendirilmesi de çok değerlidir. Üretimi desteklemesi açısından Köprü Metal tarafından renklendirilen alüminyumun renkli olması fiyatı doğrudan etkiler. Zira kullanılan boya, alüminyumun imal edilmesinde ekstra bir konudur.

renkli alüminyum

Renkli alüminyum fiyatları dikkate alındığında diğer ürünlere nazaran fiyatı yüksek olan bu ürünlerin boya masrafları ve üretimdeki kolaylığı daha avantajlı olmasını sağlar. Siz de alüminyum ile üretim yapan ve üretim kalitesini zirveye çıkarmayı arzu eden markalardan biri olarak alüminyumda doğru bir tercihte bulunmalısınız. Aksi taktirde alüminyumu sonradan boyamak sizin için hem fiyat hem de kalite dezavantajı doğurur.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.