Alüminyum levha kesim büküm süreçleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamak ister misiniz? Kaliteli çözümleri sizlerle buluşturan Köprü Metal sayesinde alüminyumun ayrıcalıklarını yakalamak adına hizmetlerimize daha yakından bir göz atın!

Alüminyumun insan yaşamında kullanımı arttıkça kesme, bükme ve işleme çözümleri de değer kazanmaktadır. Köprü Metal olarak kaliteli makine parkurumuzla alüminyum levha kesim büküm işlemlerinde kusursuz çözümler sağlıyoruz. Levhaların kesilmesi işlemi için hidrolik kombine makas ve giyotin makas kullanarak kaliteyi zirveye taşıyoruz. Bükme işlemlerinde yine hidrolik kombine makas ve CNC abkant preslerle çözüm sağlıyoruz.

Alüminyum Levha Kesim Büküm Süreçleri

Alüminyumun işlemeye hazır hale gelmesinde firmaların çoğu zaman ekstra talepleri vardır. Kendi üretim hattında alüminyumu işlemek istemeyen ya da buna zamanı olmayan firmalar Köprü Metal ile kesim ve büküm süreçlerini geride bırakabilir. Bu çerçevede hedef tamamen işleme sürecini kolaylaştırmaktır.

Köprü Metal, alüminyum levhalar ile alakalı talepleri aldıktan sonra kesme ve bükme ile ilgili gerekli planlamaları yapar. Makine aracılığıyla hassas bir şekilde gerçekleşen kesim ve bükümlerde tolerans oldukça iyi seviyededir. Bu çerçevede talebe en uygun çözümlerin üretilmesi mümkün olur.

 

Kesim ve bükümde görev alan operatörler alanında uzman olduğundan talebe en uygun sonuçlar elde edilmektedir. Firenin en az seviyede olması ve büküm sonrasında hata payının ortadan kalkması bu çerçevede oldukça değerlidir.

Alüminyum Levha İşleme Fiyatları

Alüminyum levhaların işlenmesi noktasında çözüm sunan Köprü Metal, kalite odaklılığı ön planda tutar. Bu çerçevede hedef tamamen sürdürülebilir bir üretime kapı aralamaktır. Eğer siz de bu konuda profesyonel destek talep ediyorsanız Köprü Metal uzmanlığından yararlanabilirsiniz.

Piyasa koşulları ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlarla kesme ve bükme işlemleri gerçekleştiriyoruz. Kesim ve büküm işlemi gerçekleştirilecek malzemenin özellikleri önemsenmeksizin sizlere hizmet sağlıyoruz. Uzun yıllardır alüminyum levha işleme sektöründe çözüm üreten bir marka ile iş birliği yaparak siz de beklentilerinize uygun bir sonuç elde edebilirsiniz. Köprü Metal, alüminyum levha kesim büküm fiyatları ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat ve çok daha fazlası sizi bekliyor.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.