Eloksallı alüminyum levhalar, yüzeylerinde dayanıklı ve sert bir koruyucu bulunan alüminyum levha ürünleridir. Elektronik pasivasyon işlemine maruz kalan bu ürünler son günlerde son derece yoğun bir şekilde talep görmektedir. Bu noktada pek çok kişinin bu ürünler ile ilgili detaylı bir araştırma içerisine girdiğinden bahsedebiliriz. Siz de eloksallı alüminyum levhalar ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Köprü metal tarafından sizler için sunulan bu ürün ile ilgili bilgilere aşağıdaki gibi ulaşabilirsiniz.

Eloksallı Alüminyum Levha Özellikleri

Eloksal işlemi ile meydana getirilen koruyucu katman levhaların doğal bir şekilde alüminyumun yüzeyin bulunmakta olan doğal oksit katmanının güçlendirilmesinden çok daha azdır. Bu doğrultuda metal yüzeyin kendine özgü özelliklerinin varlığından söz edebiliriz. Bu sayede ürünler son derece dayanıklı bir hale gelmektedir. Levhalar farklı boyutlarda ve farklı kalınlıklarda üretilebilmektedir. Bu doğrultuda çatı kaplama malzemesi, dekoratif malzeme ya da mimari kaplama malzemesi olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Söz konusu ürünler yüksek teknolojik bir şekilde üretilmektedir. Bu noktada eloksallı alüminyum levhaların uzun ömürlü bir yapıysa sahip olduğundan bahsedebiliriz. Tabaka yapışkan bir cilt değildir. Bu nedenle metal yüzeyin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu da ürünü son derece kullanışlı ve dayanıklı bir hale dönüştürmektedir. Cilalama ile çok daha yoğun bir şekilde talep gören eloksallı alüminyum levhalar boyanmış bir şekilde sizlere ulaştırılabilmektedir.

Kullanım alanı son derece yaygın olan bu ürünler genellikle dekoratif ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır. Oyulmuş plakalar, süslemeler ve çeşitli yaka kartları bir diğer kullanım alanlarıdır. Bu levhalar dekoratif mimari de son derece eşsiz bir görünüme sahip olmaktadır.

En Kaliteli ve Güvenilir Alüminyum Ürünler

Köprü metal kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veren firmadır. Bu noktada müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için faaliyet gösteren Köprü metal’in sağladığı avantajlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek bu alanda sahip olmak istediğiniz ürünler ile ilgili bilgi almaktır. Hadi, kaliteli ve güvenilir ürünler için bizi seçin.

 eloksallı alüminyum levha

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.