Alüminyum satın almak isteyen pek çok marka ve kişi için tercihlerin başında gelen seçeneklerden bir tanesi de eloksallı levha olur. Eloksal kaplama alüminyum levhalar ile alakalı oldukça güçlü bir işlemdir. Bu işlem sayesinde levhaların hem görüntüsü hem de dış etkenlerden kaynaklanan etkilere karşı mukavemetinin arttırılması hedeflenir. Korozyonun engellenmesi ve daha kaliteli alüminyumun elde edilmesi maksadıyla tercih edilen eloksal kaplama alüminyumun kullanım alanına göre farklılık gösterebilmektedir.

Alüminyum levhaların kullanım alanları ve markaların tercih sebepleri dikkate alındığında en önemli konunun dayanıklılık ve görsellik olduğu açıktır. Eloksallı levha, alüminyumun görsel ve işlevsel açıdan en iyi duruma gelmesi anlamını taşır. Eloksal kaplama ile daha güçlü bir hale gelen alüminyumun renk skalası konusunda da sınırlandırılmadığından söz etmek gerekir.

Eloksallı Levha Seçenekleri

Eloksal kaplama yapılmış levha seçeneklerine bakıldığında dikkatleri çeken ilk ve en önemli alternatif boyalı olanlardır. Boyanın tercih edilmesinde genellikle müşteri tercihlerinin önemli rol oynadığından bahsetmek gerekir. Zira eloksallı alüminyum dendiğinde insanlar genellikle mat ve kullanışsız seçeneklerin söz konusu olacağını düşünür. Ancak durum tamamen farklıdır. Çünkü eloksal ile kaplanan levhaların boyanması da muhtemeldir.

eloksallı levha

Boya konusunda hangi renklerin seçileceği tamamen müşteri tercihlerine bağlıdır. Yani renk seçimini yaparak eloksal kaplamalı bir levhaya sahip olabilirsiniz.

Eloksallı Alüminyum Fiyatları

Eloksal kaplaması yapılarak tüketicilerle buluşturulan çok özel seçeneklerden faydalanmak adına öncelikli olarak renkler belirlenir. Sonrasında da kullanıma uygun bir şekilde mukavemeti yüksek alüminyum levhalardan faydalanılması muhtemel olur. Bu konuda en önemli özelliklerin paslanmaya karşı direnç ve görsel açıdan kusursuzluk olacağı bilinmelidir.

Eloksal kaplamalı alüminyum seçenekleri genellikle yüksek fiyatlı ürünler olarak tercih edilir. Bu anlamda da müşterilerin uygun fiyatlardan faydalanmak adına fiyat araştırması yaptığı kabul edilir. Köprü Metal, fiyat araştırmasına gerek kalmadan çok özel seçeneklerden yararlanmanızı sağlayacak çözümlere kapı aralar. Bu nedenle de eloksallı levhaları satın almak kolaylaşır. Kalite, yüksek performans ve en uygun fiyatlar için yapmanız gereken tek bir şey var! Köprü Metal ayrıcalıklarını seçin ve size özel çözümlerin keyfini hemen çıkarın!

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.