Boyalı alüminyum, üretim ve imalat sürecinde en çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesi olarak kabul edilir. Alüminyumun kolay şekillendirilebilir özelliği sayesinde çok tercih edilmesi zaman zaman renk konusunda da farklı bir ayrıcalığa zemin hazırlar. Bu anlamda insan hayatının vazgeçilmez metalleri arasında kabul edilebilecek olan alüminyumu siz de en uygun şekilde satın almak istiyorsanız kesinlikle özelliklerine dikkat etmelisiniz.

Köprü Metal olarak kalite, ölçü ve diğer bütün detaylar ile alakalı size en uygun çözümleri sunuyoruz. Üstelik dayanıklılık konusunda da diğer ürünlere nazaran daha yüksek performans elde etmenize olanak sağlıyoruz. Siz de kaliteli, performans değeri yüksek ve her yanıyla avantajlı olan ürünlerimize daha yakından bir göz atmalısınız!

Boyalı Alüminyum Seçenekleri

Alüminyum seçimi yaparken dikkat edilen kaliteli çözümler çeşitlilik gösterir. Ancak boyalı alüminyum seçerken boya kalitesi en çok dikkat edilen detaylardan bir tanesidir. Alüminyum üretiminde kullandığımız çok özel teknikler ve bu tekniklerin size sağlayacağı ayrıcalıklara daha yakından bir göz atmanız gerekir. Çünkü boyalı alüminyumlarda herhangi bir renk sınırlamasından söz etmek mümkün değildir.

boyalı alüminyum

Alüminyumun size boyalı gelmesini istiyorsanız öncelikle hangi renkte ve hangi ebatta alüminyuma ihtiyaç duyduğunuza karar vermelisiniz. Bu konuda doğru seçimin kaliteyi arttıracağı ve sizi daha başarılı çözümlere ulaştıracağını unutmamalısınız. İşinizi şansa bırakmadan Köprü Metal avantajlarıyla harekete geçmeniz doğru olacaktır.

Alüminyum Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Alüminyum satın almak isteyen hemen her marka gibi siz de kalite ve yüksek standartlardan faydalanmak istiyorsanız öncelikle nasıl bir ürün satın almak istediğinize karar vermelisiniz. Tercihiniz uygun fiyatlı ve kaliteli bir üründen yanaysa Köprü Metal bu konuda sizlere en doğru çözümü sunacaktır.

Alüminyum tercihinizi yaparken boyalı seçeneklerden faydalanmak istiyorsanız bu noktada çeşitli fiyat politikalarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Zira boyalı alüminyum plakalar ile alakalı fiyatların boya çeşidi ve rengine göre değişebileceği kabul edilir. En uygun fiyat ve en yüksek standartlar ile ilgili detaylara ulaşmak için zaman kaybetmeden Köprü Metal ile iletişime geçin!

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.