Alüminyum levhalara nazaran daha dayanıklı ve kullanışlı olan eloksallı levhalar fiyat bakımından daha pahalıdır. Standart levhalarla kıyaslandığında daha fazla işleme maruz kalan ve kullanım özellikleri noktasında dikkat çeken eloksallı levhaların fiyatları nasıl belirlenir? Köprü Metal, kalite odaklı yaklaşımıyla eloksallı levha konusunda size en uygun fiyatları sunar. Bu sayede rekabetçi çözümlere sahip olmak mümkündür.

Eloksallı Levha Nedir?

Eloksal, alüminyum levhaların görünüm ve sağlamlık açısından daha kaliteli bir noktaya ulaşması adına tercih edilen en önemli çözümlerden bir tanesidir. Çevresel etkenlere karşı kaliteli bir çözüm sağlarken direnci arttırmak adına da kullanılmaktadır. Levhaların oksidasyona karşı direncini arttıran eloksal levha fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir. Siz de bir eloksallı levha satın alacaksanız fiyatların nasıl belirlendiğini dikkatli bir şekilde incelemelisiniz.

Eloksallı Levha Fiyatları 2022

2022 yılında eloksallı levha fiyatları ciddi manada değişkenlik göstermiştir. Döviz kurundaki dalgalanmanın yanı sıra hammadde fiyatlarındaki genel artışlar da eloksallı levha fiyatı artışını tetiklemiştir. Peki, 2022 eloksallı levha fiyatları konusunda en önemli faktörler nelerdir?

Eloksallı Levha Ebatları

Alüminyum levhalar genellikle tam boy şeklinde satılsa da zaman zaman gelen taleplere bağlı olarak özel boyutlarda da üretilmektedir. Eloksallı levhaların boyutları fiyatları etkileyen en önemli hususlardan bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Bu çerçevede fiyatları değerlendirirken boyutların çok ciddi bir rol oynadığını bilmelisiniz.

Eloksallı Levha Alaşımları

Alüminyum levhalarda alaşım özellikleri fiyatları doğrudan etkilediğinden eloksallı levhalarda da benzer bir durum vardır. Bu noktada 5005, 5754 ve 1050 şeklindeki levhaların eloksallı levha fiyatları ile alakalı en önemli detaylar olduğunu belirtmek gerekir. Eloksallı levhalar konusunda en başarılı alışverişi yaparak kalite odaklı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Köprü Metal ile En Kaliteli Eloksallı Levhalar

Levha ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermek ve Köprü Metal ayrıcalıklarıyla kaliteyi hissettirmek için ayrıcalıkları yakalamaya başlayabilirsiniz. Köprü Metal olarak kalite ve kullanışlılığı ön planda tutarken ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veriyoruz. Üstelik eloksallı levha fiyatları konusunda da piyasa koşullarına nazaran daha rekabetçi çözümler sunuyoruz.

Eloksallı Levha

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.