Alüminyum rulo, üretim süreçlerinde farklı amaçlarla kullanılan oldukça avantajlı çözümlerden bir tanesi olarak değerlendirilmektedir. İhtiyaçlara cevap verecek özelliklerde ve kalitede çözümler sağlayan rulo sayesinde farklı ürünlerin imalatı gerçekleşmektedir. Köprü Metal olarak alüminyum rulo taleplerini karşılarken beklentilere en ideal şekilde cevap veriyoruz.

Alüminyum, insan yaşamının hemen her alanında kullanılan oldukça avantajlı çözümlerden bir tanesidir. Bu özelliği sayesinde hemen herkesin taleplerine cevap verecek özelliklere sahip alüminyumun ihtiyaca bağlı olarak rulo, şerit ve levha gibi formları tercih edilmektedir. Bu özelliğiyle dikkat çeken alüminyumun rulo formu en çok tercih edilenler arasındadır. Ebatları, kondisyonu ve alaşım özellikleri çeşitli faktörlere bağlı olarak değişen alüminyum ruloların size ne tür çözümler vaat edeceğine daha yakından bir göz atmalısınız.

Alüminyum Rulo Özellikleri Nelerdir?

Firmamız tarafından stoklarda tutulan alüminyum çeşitlerinden olan rulo farklı özellikleriyle beklentilere cevap vermeyi sağlar. Ancak tüketicilerin satın aldıkları ürünler konusunda en ideal olanı elde etmesi adına kapsamlı çözümlerimiz daima daha iyi seviyelere ulaşır. Bu çerçevede Köprü Metal olarak aşağıda detayları sıralanan alüminyum rulolarla alakalı taleplerinize uygun bir şekilde hareket etmeyi de oldukça önemsiyoruz.

  • Düz, gofrajlı ve parlatılmış olmak üzere farklı alternatifleri vardır,
  • Renk seçenekleri oldukça geniştir,
  • Ebatlar müşteri taleplerine bağlı olarak standartların dışında olabilir,
  • Kalite daima en ideal seviyelerdedir,
  • Kullanım alanına bağlı olarak özelliklerde değişimler ortaya çıkabilir,
  • Gerilme direnci ve sertlik gibi teknik konularda müşterilerin beklentilerine cevap verecek farklı alternatifler vardır.

Tüm bu özellikleri değerlendirildiğinde alüminyum ruloyu tercih etmek oldukça başarılı bir sonuca kapı aralar. Bu çerçevede siz de ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir çözüm için Körpü Metal’i tercih edebilirsiniz.

Köprü Metal ile Kaliteye Kapı Aralayın

Türkiye’nin en kaliteli alüminyum tedarikçisi olarak sizlerin beklentilerine cevap verecek anlayışımızla kaliteden maksimum manada faydalanmanızı amaçlıyoruz. Bu çerçevede sadece ürün kalitesini dikkate almıyoruz. Yüksek standartlar, uygun fiyat ve hızlı teslim süreçleriyle ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Size özel alternatifler ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçerek kaliteye kapı aralamayı tercih edebilirsiniz.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.