Alüminyum folyo çeşitleri, ev hanımlarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi olarak değerlendirilen oldukça değerli ürünlerden bir tanesidir. Halk arasında folyo olarak da bilinen alüminyum folyo, metal levha anlamında da kullanılmaktadır. Alüminyum folyo çeşitlerinin neredeyse tam saflığa sahip ürünler olması insan yaşamını riske etmez. Üstelik güvenilir bir kullanım sunmaları da gıdaların sarılmasında oldukça başarılı çözümleri gündeme getirir.

Alüminyum folyoların üretim aşamalarında haddeleme tekniğinin kullanılması söz konusudur. Bu teknik sayesinde özel olarak hazırlanan folyonun kalınlık açısından çok ince olduğundan da bahsetmek gerekir. Metal sektöründe üretilen alüminyum folyoların farklı kalınlıklara sahip olduğu bilinse de en kalın folyo çeşidi 0.2 mm seviyesindedir. Daha ince olan folyoların neredeyse yokmuş hissi yarattığını da söylemek gerekir.

Alüminyum Folyo Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Alüminyum folyo tercihini yaparken pek çok insanın marka odaklı alışveriş yaptığından söz etmek gerekir. Zira folyo dendiğinde akla gelen ilk ve tek kullanım alanı gıda sektörüdür. Yemek ve diğer gıda maddeleri ile doğrudan temas etmesi bu ürünlerin daha kaliteli olmasını sağlar. Öte yandan asidik ve sıcak yiyeceklerin folyoyla teması nedeniyle çeşitli çözünmeler ortaya çıkması muhtemeldir. Bu durumun neden olacağı olumsuzlukları ortadan kaldırmak adına siz de en ideal alternatifler için Köprü Metal ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli, kullanışlı ve insan sağlığını riske atmayacak olan folyo çeşitleri için siz de en iyiye ulaşabilirsiniz.

Alüminyum Folyo Tehlikeli mi?

Alüminyum folyonun kullanımı ile alakalı en dikkat çeken soru işaretlerinden bir tanesi de bu ürünün insan sağlığını riske edip etmediğidir. Açıkça belirtmek gerekir ki Köprü Metal, insan sağlığını en çok düşünen markaların başında gelmektedir. Folyo çeşitlerinde de bu titizliği yansıtan markamız beklentilerinize cevap verecek alternatifler sunar.

Talebiniz olan bütün ürünleri elde etmek adına bizimle iletişime geçerek folyo kalitesini elde edebilirsiniz. Hızlı teslim süreçleri ve kaliteden yana taviz vermeden çözüm üretmeye odaklanan anlayışımızla sizlere destek oluyoruz. Üstelik fiyat – performans konusunda da harikalar yaratan bu ürünlere siz de sahip olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek kaliteden yana kusursuzluğu yakalayın!

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.