Renkli alüminyum, alüminyum levhaların kullanım alanına göre renklendirilmesi amacıyla tercih edilmektedir. Bu yönüyle oldukça başarılı bir alternatif olmayı başaran renklendirilmiş alüminyum sayesinde siz de kaliteden yana en özel tercihleri kullanabileceğinizi unutmamalısınız.

Alüminyum levhalar dirençli ve kaliteli çözümler sunması nedeniyle ilgi çekici seçenekler olarak dikkat çeker. Üretim süreçlerinin vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan alüminyum levhaların üreticiler açısından sağladığı pek çok avantaj vardır. Bu nedenle de üretim süreçleri ile alakalı kusursuz çözümler elde etmek adına size uygun seçeneklerin neler olduğuna bir göz atabilirsiniz.

Renkli Alüminyum Özellikleri Nelerdir?

Alüminyum konusunda en özel seçeneklerden fayda sağlamak mı istiyorsunuz? O halde renkli alüminyumların özelliklerine daha yakından bir göz atmak gerekmektedir. İşte renkli alüminyumun özellikleri!

  • Farklı ebat ve şekillerle kullanıma hazır hale gelmektedir,
  • Kalınlık bakımından oldukça farklı seçeneklere sahiptir,
  • Renk çeşitliliği konusunda en özel seçeneklerden yararlanmanızı sağlar,
  • Elektrik ve ısı iletkenliği konusunda dikkat çeken özelliklere sahiptir,
  • Sac ya da levha olarak dilediğiniz şekilde ebatlanmaktadır,
  • Kullanım alanına uygun bir şekilde işlemden geçirilmektedir.

Tüm bu özellikleri ile dikkat çeken renkli alüminyum sayesinde siz de avantajlardan yarar sağlamaya başlayabilirsiniz. Özellikle de kaliteli ve yüksek standartlarda üretim amaçlayan markalar için bu seçimi yapmak hayli değerli olacaktır.

Renkli Alüminyum Fiyatları

Alüminyum satın almak isteyen hemen her imalatçı gibi siz de kaliteden yana tercih kullanmak ister. Ancak fiyatlar bu noktada en az kalite kadar değerlidir. O halde bir renkli alüminyum satın alma sürecinde fiyatların nasıl belirlendiğine bir göz atalım!

renkli alüminyum

Fiyat avantajları ile alakalı en önemli seçeneklerden bir tanesi olarak arzu edilen ürün miktarının yüksek seviyede olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra satın almak istediğiniz alüminyumun kalınlığı da ürün fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır. Köprü Metal olarak beklentilerinize cevap verirken kaliteyi göz ardı etmeden sizlere destek oluyoruz. Özellikle de kusursuz bir sürece kapı aralamanız adına da sizlerin yanında olduğumuzu hissettiriyoruz. Üretim ve tedarik süreçlerinde en ideal çözümlere ulaşmak adına yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek olacak!

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.