Alüminyum trapez, Köprü Metal’in müşterilerine sunduğu önemli ürünler arasında yer almaktadır. Çeşitli alanlarda yoğun bir şekilde tercih edilen bu ürünlerin güvenilir firmalar tarafından temin edilmesi son derece önemlidir.

Alüminyum oluklu levha olarak da adlandırılan ürün en kolay çatı kaplama malzemesidir. Alüminyum oluklu levhanın ağırlığı, çelik oluklu levhanın ağırlığından 3 kat daha düşüktür. Bu da taşıyıcı yapılara daha az yük ve montaj kolaylığı sağlar. Bunun yanı sıra yüksek yük kapasitesi, ek yapısal elemanlar olmadan 6 metreye kadar daha büyük açıklıkları kapatmaya izin verir. Alüminyum levhalar, projenin renk şemasına uyması için herhangi bir RAL renginde boyanabilir.

Alüminyum Trapez Özellikleri

Alüminyum iyi bir ısı iletkeni olmasına rağmen, yüksek yansıtıcılığı sayesinde yazın mükemmel bir şekilde serinlik sağlar ve kışın radyan ısı transferi ile ısı kaybını önler. Malzemenin yüksek korozyon direnci, ortamın agresifliğine bağlı olarak oluklu levhaların ortalama 50 yıla kadar hizmet ömrünü sağlar. Alüminyum oluklu levhayı polimer kaplama ile kapladıktan sonra ömrü 50 yıldan fazla olacaktır.

Alüminyum Trapez

Alüminyum oluklu levhalar, korozyon önleyici özelliklerinden dolayı her zaman çekici bir görünümü korumaktadır.  Bakım gerektirmeyen uzun ömürlü alüminyum oluklu levhalar, ömür boyu değerlerini yeniden hesapladıktan sonra çelik oluklu levhalara göre çok daha ucuzdur.

Alüminyum trapez ürünlerinin kullanım alanları genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • İç ve Dış Giydirme Cepheleri
  • Ticaret ve Alışveriş Merkezlerinde
  • Prestij Binalarında
  • Ofis Komplekslerinde
  • Bankalarda
  • Otellerde
  • Sergi ve Fuar Merkezlerinde
  • Stadlarda
  • Yolcu Terminallerinde

En Kaliteli Alüminyum Trapez

Firmamız Köprü Metal kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmetleri ve ürünleri sunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışmalarımız ile ön plana çıkıyor ve kusursuz bir deneyim sunuyoruz. Siz de alüminyum oluklu levhalara sahip olmak ve bu ürünler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız ile iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.