Alüminyum cami kubbesi görsel ve işlevsel açıdan çok yoğun bir şekilde kullanılan oldukça ideal materyallerden bir tanesidir. Camilerin kubbe kısımları tasarlanırken kullanılan bu enfes malzemeleri diğerlerinden ayıran pek çok özellikleri olduğundan söz edebiliriz. Bu nedenle de cami kubbelerinin genelinde alüminyumdan imal edilmiş enfes yapılar vardır.

alüminyum cami kubbesi kaplama

Cami kubbelerinde kullanılan alüminyum özelliklerine bakıldığında 0.80 mm ile 1 mm arasında değişkenlik gösteren malzeme ön plana çıkar. Öte yandan en standart olarak 1000 mm şeklindedir. 1050 türü alaşım kullanılması dayanıklılığı sağlarken şekillendirmeyi kolaylaştırması adına da H0 yumuşak kondisyon malzeme tercih edilmektedir. Yüzey özellikleri talebe göre düz, gofrajlı ya da boyalı olan bu malzemeleri siz de kullanarak üretim aşamalarında harika seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Alüminyum Cami Kubbesi Özellikleri Nelerdir?

Cami kubbelerine bakıldığında ışıl ışıl parlayan kaliteli yapılar görmek mümkündür. Nitekim bu görüntüyü ortaya çıkaran asıl şey alüminyum cami kubbesidir. Köprü Metal olarak birbirinden özel cami kubbeleri ile tanışmanızı sağlıyoruz. Üstelik aşağıdaki bütün özellikleri yakalayarak uygulama aşamasında harikalar yaratıyoruz.

  • Göz alıcı bir tasarıma sahiptir,
  • Tasarım konusunda farklı taleplere cevap verir,
  • Farklı renklere boyanabileceği gibi desenleri de mevcuttur,
  • Montaj konusunda oldukça hızlı ve kaliteli çözümler sağlar,
  • Montaj ve üretim maliyetleri oldukça düşüktür,
  • Rahat işlenebilmesi sayesinde her cami kubbesine uyumludur,
  • İklim ve hava koşulları ne olursa olsun dayanıklıdır.

Tüm bu özelliklerini düşündüğünüzde bir alüminyum cami kubbesine sahip olmak oldukça değerli olacaktır. Bu bağlamda siz de kusursuz seçeneklere ulaşmak adına Köprü Metal güvencesine dayanabilirsiniz.

Neden Köprü Metal?

Köprü Metal güvencesiyle en ideal sonuçlara ulaşabileceksiniz. Alüminyum cami kubbesi konusunda beklentilerinize cevap verecek olan Köprü Metal fiyat – performans konusunda da sizlere ideal seçenekler vaat eder.

Cami kubbelerinde kullanılan alüminyumun uzun ömürlü olmasını sağlarken bütçenizi de zorlamaması adına gerekli önlemleri alıyoruz. Üstelik metal tedarik süreçlerinde karşı karşıya kaldığımız zorlukların üstesinden gelerek iş ortaklarımıza kaliteli çözümler vaat ediyoruz. Siz de Alüminyum cami kubbesi tercih ederek Köprü Metal güvencesiyle harekete geçmeye başlayın!

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.