Alüminyum gofrajlı levha kullanarak en ideal sonuçlardan bir tanesine ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Köprü Metal olarak en kaliteli sonuçlarla buluşmanız adına size en uygun seçenekleri vaat ediyoruz.

alüminyum gofrajlı levha

Modern ve kaliteli bir görüntüsü olan alüminyum gofrajlı levhalar dış cephede harika seçenekler sunar. Reklam ve tanıtım çözümlerinde ön plana çıkan alternatiflerden bir tanesi olan bu alüminyum levhalar hafif ve kolay şekillendirilebilir özellikler taşır. İç ve dış tasarımlar noktasında başarılı alternatifler sunar. Yüzeysel olarak daha ilgi çekici olmasının yanı sıra ısı yalıtımı konusunda da bu levhalar başarılıdır. Üstelik malzemenin çok hafif olması sayesinde kullanım imkanları da ciddi manada ilgi çekicidir.

Alüminyum Gofrajlı Levha Kullanım Alanları

Kullanım alanları diğer levha çeşitlerinde olduğu gibi çok çeşitli olan gofrajlı levhaların nerelerde kullanılabildiğine aşağıdaki detaylardan erişmeniz muhtemeldir. Siz de bir alüminyum gofrajlı levha satın alacaksanız kullanım alanlarını kesinlikle incelemelisiniz.

  • Havalimanı Dış Cepheleri
  • Banka Levhaları ve Dış Cephesi
  • Büyük İşletmelerin Dış Cephe Kaplaması
  • İç ve Dış Mekân Tasarımları
  • Fuar Stantları

Çeşitli alanlarda kullanılması nedeniyle oldukça ilgi çekici bir seçenek olan bu levhaları siz de kullanarak kusursuz bir üretim sürecine kapı aralayabilirsiniz. Köprü Metal olarak beklentilerinize cevap verecek harika alternatifler ortaya koyuyoruz. Üstelik üretim süreçlerinizi kolaylaştıracak çözümlere de imza atıyoruz.

Neden Köprü Metal?

Alüminyum levha ile en kaliteli seçeneklere ulaşmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken pek çok detay var. Köprü Metal, kaliteden yana en ideal sonuçları ortaya koymak adına sizlere destek olur. Uzman kadrosu ve kaliteli çözümleriyle sizlerin beklentilerine cevap veren Köprü Metal, sizin de üretim süreçlerine katkı sağlar.

Ürün tedarik süreçlerini oldukça kısaltan bir anlayışla hareket ederken aynı zamanda iş ortaklarına da kolaylık sunar. Siz de üretim süreçlerinizde en ideal sonuçları yakalamak adına Köprü Metal’in fark yaratan çalışmalarından fayda sağlayabilirsiniz. Üstelik satın alacağınız bütün alüminyum gofrajlı levha seçeneklerinin beklentilerinize cevap verecek tarzda olması sayesinde kusursuzluğu elde edebileceksiniz. Bizimle iletişime geçerek gofrajlı levha ve diğer bütün detaylara odaklanabilirsiniz.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.