Alüminyum, mekanik özellikleri sayesinde günümüzde en çok tercih edilen metallerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Fiziksel özelliklerinin tatmin edici seviyede olması ve ekonomik çözümler sağlaması da alüminyumu avantajlı kılar. Köprü Metal olarak üretimin en çok tercih edilen seçeneklerinden bir tanesi olarak alüminyum şerit alternatiflerini sizlerle buluşturuyoruz.

Alüminyum Şerit Özellikleri

Metaller arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi olan alüminyumdan imal edilen her ürün ön plana çıkar. Özellikle de üretim süreçlerinde sağladıkları avantaj alüminyum şerit konusunda beklentilerinizi karşılamada oldukça ayrıcalıklıdır. Siz de ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek bir seçenek için aşağıdaki özellikleri taşıyan alüminyum şerit ürünlerini tercih etmelisiniz.

  • Hafif olması nedeniyle çelik gibi metallere nazaran %70 daha hafiftir,
  • Hava şartları ve çevresel koşullara karşı dayanımı sayesinde uzun ömürlüdür,
  • Görsel anlamda kaliteli olması kadar yansıtma özelliğinin de çok fazla olduğunu ifade etmek mümkündür,
  • Mukavemet açısından oldukça kaliteli olması sayesinde farklı alanlarda kullanıma uygundur,
  • Elastik özellikleri şekillendirmeyi kolaylaştırmaktadır,
  • Isı ve elektrik iletkenliği sayesinde başarılı çözümler sunar,
  • Korozyon dayanımı fazla ve geri dönüşüme uygun çevreci bir malzemedir.

Tüm bu özellikleri düşünüldüğünde alüminyum şerit kullanmak üretim sürecinde avantajları ön plana çıkarmaktan başka bir seçenek sunmaz. Bu nedenle de üreticilerin büyük çoğunluğu alüminyum şerit konusunda ihtiyaçlara cevap verir.

Köprü Metal ile Şerit Tercihinde Kalite

Türkiye’nin en güvenilir alüminyum tedarikçisi olarak sizlerin taleplerini güvenle karşılamaya odaklanıyoruz. Bu çerçevede her detayı titizlikle ele alırken kaliteden taviz vermeyen bir yaklaşımla sizlere destek oluyoruz. Üreticilerin taleplerini karşılayacak alüminyum şerit ürünlerimizle kusursuzluğu yakalamanızı sağlıyoruz. Siz de bir alüminyum şerit satın almak istediğinizde profesyonel ekibimizin desteğine başvurabilirsiniz.

Kullanım alanları çeşitlenen, ihtiyaçlara ideal bir şekilde cevap veren ve kaliteden taviz vermeyen çözümler için alüminyum şerit bir numaralı seçeneklerden bir tanesidir. Köprü Metal olarak sadece kaliteli ürün değil hizmet standartlarımızın iyileştirilmesinde de üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya özen gösteriyoruz. Bu kapsamda hızlı teslim süreleriyle bütün taleplere cevap vermeyi amaçlıyoruz.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.