Alüminyum plaka, insan yaşamının farklı alanlarında kullanılabilecek olan çözümlerden bir tanesidir. Bu plakaların kullanım alanları ve amaçlarına uygun bir şekilde değerlendirilmeleri maksadıyla ebatlanması gerekmektedir. Bu çerçevede alüminyum plaka ebatlama ile alakalı olarak profesyonel bir hizmet almalısınız.

Alüminyumun plakalar halinde farklı amaçlarla kullanılıyor olmasının ebatlama çözümünü gündeme getirdiği bilinmektedir. Farklı kalınlıklarda olan plakaların ebatlanması işleminde çok geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleşir. 6 mm ile 600 mm arasında değişen kalınlıklara sahip plakaların ebatlanması mümkün olacaktır. Bu çerçevede plakaların kullanıma hazır hale getirilmesi mümkündür.

Alüminyum Plaka Ebatlama ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Plakaların ebatlanması aslında kullanıma uygun ölçülere getirilmesidir. Bu çerçevede amaç plakanın arzu edilen özellikleri kazanmasını sağlamaktır. Köprü Metal olarak plaka ebatlama çözümlerini titiz bir şekilde ele alırken beklentilere maksimum performansla cevap verecek alternatifleri gündeme getiriyoruz.

CNC makineler yardımı ile ebatlama işlemi gerçekleştirdiğimiz alüminyum plaka ebatlama işlemlerinde +/- 0.2 mm tolerans ile işlem gerçekleştiriyoruz. Gönye yardımı ile ve hassasiyetin çok yüksek olduğu alanlarda çalışmalarımızı yaparak kusursuz bir sonuç elde etme amacı güdüyoruz. Ebatlama işlemi esnasında farklı alaşımlara sahip plakaların özelliklerini dikkate alarak çözüm üretmeye gayret gösteriyoruz.

Alüminyum Plaka Ebatlama

Alüminyum plakaların ebatlarını gelen taleplere göre arzu edilen seçeneklerle gerçekleştiriyoruz. Bu çerçevede sadece kaliteli bir çözüm üretmekle kalmıyor aynı zamanda ihtiyaç odaklılığı da dikkate alıyoruz. Kesim sırasında farklı şekillerle de işlem yaparak müşteri beklentilerine cevap veriyoruz.

Köprü Metal ile Alüminyum Plaka Çözümleri

Köprü Metal olarak iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına cevap verirken kalite odaklılığı da ön planda tutmaya çaba sarf ediyoruz. Bu çerçevede alüminyum plakaların ebatları ile alakalı titiz çalışmalar yapıyoruz. Güçlü ve teknolojik makine parkurumuz sayesinde kalınlığı ve alaşım özellikleri çok farklı olan plakaları işliyoruz.

İşleme ve teslim süreçlerini müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak adına dikkatle sürdürüyoruz. Üstelik ortaya çıkabilecek bütün riskleri gidermek adına da her aşamada kontroller yapıyoruz. Siz de alüminyum plaka konusunda beklentileri karşılamak adına Köprü Metal ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli çözümlerle sizlere destek sağlıyoruz.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.