Alüminyum sektörünün en kaliteli çözümlerinden biri olan alüminyum perfore ile kaliteden yana tercih kullanmanız mümkün! Kullanım alanı oldukça geniş olan bu ürün geometrik yapı ve ölçüler bakımından çeşitlidir. Kaynak yapılmaksızın hazırlanmaları modern çözümler ortaya koyar. Özellikle mimari ve estetik kaygıların ön planda olduğu yapılarda perfore alüminyumdan yararlanılması muhtemeldir.

Malzeme kalitesi ve çok hafif bir yapıya sahip olması nedeniyle uyumluluğu yüksektir. Bunun yanı sıra dayanıklılığı da oldukça iyi olan bu ürünün çok tercih edilenler arasında olduğundan söz etmek gerekir.

Perfore Alüminyum Özellikleri Nelerdir?

Alüminyum satın almak isteyen pek çok kimse için farklı alternatiflere yönelme arzusu vardır. Perfore alüminyumun da bu anlamda ön plana çıkan seçeneklerden bir tanesi olduğunu ifade edebiliriz. Aşağıda sıraladığımız özellikleri ile perfore alüminyumun ne tür özelliklere sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.

  • Paslanmaz özelliğe sahip olduğundan bakım gerektirmez,
  • Dayanıklı olmasının yanı sıra oldukça hafif bir yapıya sahiptir,
  • Hem görsel hem de şekilsel açıdan farklı özellikler barındırır,
  • Geometrik şekil ve ölçü ayırt etmeksizin çeşitlilik sunar,
  • Mekâna uyumlu bir şekilde Geri dönüşüm özellikleri
  • Çevre dostu özellikleri ile kalite odaklı alternatiflere kapı aralar,
  • İşlemesi oldukça kolaydır,

Beklentilerinize cevap verecek özelliklerdeki bu alüminyum seçeneği ile siz de kaliteden yana tercih kullanmaya başlayabilirsiniz. Köprü Metal olarak beklentilerinize cevap verecek seçeneklerle kaliteden yana tercih kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Neden Köprü Metal?

Köprü Metal ayrıcalıkları ile yapmanız gereken sadece ne tür bir hizmete ulaşmanız gerektiğine bakmaktır. Firmamız farklı ürün ve hizmetler sunmasının yanı sıra kaliteden de taviz vermemeye gayret gösterir. Bu kapsamda çözümlerin neler olacağı ile alakalı son tahlilde sizin talepleriniz dikkate alınır.

Köprü Metal, sektörün en başarılı markalarından bir tanesi olmasının yanı sıra kaliteden yana taviz vermemeyi de arzu eder. Beklentilerinize cevap vermek adına ürün ve hizmet çeşitliliğini önemsiyoruz. Bu kapsamda da sizlerin neleri arzu ettiğine göre çözüm sunuyoruz.

Siz de alüminyum ile alakalı en başarılı seçenekler için hemen bizi tercih edin. Hizmet kalitemizi yakalamak adına da çözümlere başvurun!

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.