Alüminyum, insan yaşamında çok tercih edilen bir metal olduğundan alüminyum plaka ebatlama gibi çok değerli hizmetlere başvurulmaktadır. İnce ve kalın levhaların arzu edilen ölçülerde olması anlamına gelen bu hizmete siz de başvurabilirsiniz. Markanızın hizmet verdiği sektör ve ürettiği ürünler fark etmeksizin alüminyum levha ebatlamanın keyfini sürebilirsiniz.

Köprü Metal olarak ebatlama işlemleri ile alakalı titiz çalışmalar gerçekleştirirken kaliteden yana da taviz vermemeye özen gösteriyoruz. Ürün imalat süreçlerini kolaylaştırırken aynı zamanda alüminyumun fire vermesinin de önüne geçilir. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan üstelik kaliteyi de ön plana çıkaran ebatlama hizmeti ile avantajları yakalamanız muhtemeldir.

alüminyum plaka ebatlama hizmetleri

Alüminyum Plaka Ebatlama Nasıl Gerçekleşir?

Plaka ebatlama işlemleri konusunda titizliği elden bırakmayan Köprü Metal ile süreç oldukça başarılı bir şekilde gerçekleşir. Bu anlamda ebatlama işlemleri için ilk olarak plakaların arzu edilen ölçüleri belirlenir. Ölçülerin kusursuz olması adına teknik çizim üzerinden hareket edilmektedir. Bu sayede iş parçası işleme sürecinde daha profesyonel sonuçlar elde edilmesi adına en ufak tolerans ile kesme işlemleri gerçekleşmektedir.

Plakaların müşteriden gelen ölçü ve özelliklere getirilmesi sonrasında teslim işlemleri tamamlanır. Siz de bir alüminyum levha satın almak istediğinizde ebatları tam size göre bir ürün sipariş edebilirsiniz. Bir alternatif olarak da satın aldığınız levhayı Köprü Metal hizmetleri kapsamında ebatlama işlemine tabi tutabilirsiniz.

Alüminyum Çözümleri ve Köprü Metal

Köprü Metal, Türkiye’nin en iyi alüminyum markası olmasının yanı sıra hizmetlerini de bu bağlamda sunmayı arzu eder. Metal sektörünün en başarılı çözümlerinden bir tanesini sunmayı başaran Köprü Metal ile kaliteden yana tercih kullanmanız olasıdır. Fiyat konusunda beklentilerinize cevap veren firmamız aynı zamanda ödeme koşullarıyla da çözüm üretir.

Siz de Köprü Metal ile en ideal hizmetlerden yarar sağlayabilirsiniz. Üstelik kalite konusunda da taviz vermeden bir sonuca ulaşmanız muhtemeldir. Beklentilerinize cevap verecek en ideal seçenekler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten hemen sonra size en uygun hizmetlere ulaşabilirsiniz. Kusursuz bir hizmeti beklentilerinize uygun bir şekilde dönüştürmek Köprü Metal ile mümkün!

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.