Rulo sac şekillendirme uygulamalarında en çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesi boy kesme dilme işlemleri olarak kabul edilmektedir. Bu uygulamalar sayesinde rulo sacların en ve boy özelliklerinin saptanması kolaylaşmaktadır. Metal üreticilerinin pek çoğu tarafından tercih edilen bu seçenek sayesinde siz de ihtiyaçlarınıza cevap verebileceğiniz bir alternatiften faydalanabileceksiniz. O halde Köprü Metal güvencesiyle size en uygun seçeneklere bir göz atmalısınız!

Boy Kesme Dilme Hattı Nedir?

Rulo sac olarak üretilen materyallerin işlenerek kullanılabilir hale getirilmesinde en önemli seçeneklerden bir tanesi de boy kesme ve dilme olarak kabul edilmektedir. Bu hat sayesinde rulo şeklindeki sacların açılması ve düzleştirme işleminin yapılması söz konusu olur. Metal plakaların insan gücüyle açılıp işlenmesi söz konusu olmadığından boy kesme dilme hattı kullanılır. Bu hat aşağıdaki işlemlerin titiz bir şekilde yapılabilmesi amacıyla dikkat çekmektedir.

  • Ruloların açılarak işlemeye hazır hale getirilmesi,
  • Ütüleme olarak da bilinen sacın açma ve düzleştirme işlemlerinin yapılması,
  • Müşteri talepleri doğrultusunda kesme ve boyutlandırma işlemlerinin tamamlanması,
  • Otomatik istifleme ile teslimata hazırlık yapılması.

Tüm bu süreçlerin tamamlanmasını sağlayan boy kesme dilme seçenekleri ile ihtiyaçlara cevap verecek bir çözüme odaklanmak mümkün olacak.

Köprü Metal ile Profesyonel Boy Kesme Dilme İşlemleri

Köprü Metal olarak boy kesme ve dilme işlemlerinde en ideal seçenekleri elde etmenizi sağlıyoruz. Bu çerçevede dikkat edilen en önemli konulardan bir tanesi de müşteri taleplerine uygun bir çözümün tercih ediliyor olmasıdır. Peki, Köprü Metal’den hizmet talep etmek istediğinizde sizi bekleyen süreçler neler olacaktır?

Boy kesme dilme işlemleri kapsamında başarı odaklı bir yaklaşım tercih etmek istiyorsanız size özel bir seçenekten yararlanabileceğinizi söylemeliyiz. Rulo sacın boy kesme hattına yerleştirilmesi sonrasında müşterilerden gelecek talebe bağlı olarak en başarılı sonuçların elde edilmesi amaçlanmaktadır. Boy kesme ve dilme sürecinde profesyonel bir yaklaşım benimsemek isteyen hemen her müşteri için kaliteli bir çözüm sunmayı amaçlıyoruz. Üstelik uygun fiyat anlayışı sayesinde ihtiyaçlarınıza da cevap vermeyi sağlıyoruz. Size özel seçenekler ve çok daha fazlası için harekete geçmenin tam zamanı!

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.