1 mm alüminyum levha, Köprü metal tarafından sizler için sunulan ürünler arasında yer almaktadır. İşlenebilme özelliği sayesinde bugün birçok şirket bu metali alüminyum levha üretmek için kullanıyor. Unutulmamalıdır ki direnci, kendisiyle üretilen malzemelere çok uzun bir kullanım ömrü sunar.

Alüminyum levhalar hakkında söyleyebileceğimiz ilk şey, çok kullanışlı olmaları ve imalat sanayinde sıklıkla kullanılmasıdır. Plakalar, diğer ürünleri ve elemanları tanımlamaya izin verir. Çarpıcı bir örnek, yakıt tanklarıdır. İçlerinde, plakalar, stratejiler tasarlamak için önemli bir bilgi olan yapının kökeninin tanımlanmasına izin verir.

Madencilik alanında, minerallerin çıkarılması veya bu sektörle bağlantılı herhangi bir faaliyet için kullanılan makinelerin çoğunda alüminyum levhalar bulunur. Sadece daha fazla harekete izin vermekle kalmaz, aynı zamanda ağır hizmet tipi makinelerle çalıştığınız kesinliğini de sunarlar.

1mm Alüminyum Levha Faydaları

Alüminyum levhalar, diğer faydalarının yanı sıra suya, rüzgara, güneşten gelen UV ışınlarına, korozyona karşı dayanıklı olmasını sağlayan alaşımlarla özel olarak üretilir. Bu, çok uzun bir kullanım ömrüne sahip oldukları ve aynı zamanda uzun süreler veya çalışma günleri boyunca mükemmel performansı korudukları anlamına gelir.

Alüminyum levha üreticileri, onları eloksal tekniğine tabi tutar. Yapay bir koruma oluşturan titiz bir süreçtir. Böylece plakalarda zamanın geçişine ve çevre koşullarına karşı daha fazla direnç elde edilir.

Alüminyum Levha Nasıl Kullanılır?

Alüminyum levhaların olağan kullanımlarından biri bilgidir. Bulundukları makinelere ve kullanıldıkları yapılara bağlı teknik bilgilerin tanımlanmasına izin verirler. Bir diğer sık ​​kullanım, inşaat ve mobilyadır. İnşaatta, alüminyum levhalar bugün yapıların ve kolonların imalatının bir parçasıdır. Bunlar istikrar, aynı zamanda zarafet, tasarım ve parlaklık katar. Aynısı, diğer seçeneklerin yanı sıra merdivenlere, çerçevelere uygulandıkları mobilya durumunda da olur.

Son olarak, alüminyum levhalar, taktik araçların yapımında yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle silahlı kuvvetlerde kullanılan, direncine ve dayanıklılığına cevap veren bir kullanımdır. Plakalar bu durumlarda ünitelerin koruma unsuru ve güvenlik açısından bir garanti teşkil etmektedir. Siz de bu ürünler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.