Alüminyum rulo, kalınlığı çok fazla olmayan alüminyumun rulo halinde farklı ebatlarla sarılmış haline verilen isimdir. Kullanım alanı ve kalitesi diğer pek çok metale göre oldukça fazla olan alüminyumun ayrıcalıklarını yaşamanız muhtemeldir. Metal sektöründe sac olarak da bilinen ürünün tıpkı bir kâğıt gibi rulo halinde sarılmış formudur. Kullanımı konusunda diğer alüminyum ürünlere kıyasla herhangi bir dezavantajı yoktur. Aksine alüminyum ruloların kullanım sırasında çok daha avantajlı olacağından söz etmek gerekmektedir.

Kullanılacakları alan ve müşteri tercihlerine göre sacların 1050, 5754, 5083, 6961 ve 7075 gibi farklı alaşımlarda olması muhtemeldir. Bu bağlamda önemli olan alüminyumu kullanacak olan müşterinin talebidir. Çeşitlilik ve kalite konusunda çok değerli seçeneklere sahip olan alüminyum ruloların avantajlarına daha yakından bir göz atmak gerekir.

Alüminyum Rulo Avantajları Nelerdir?

Bir alüminyum kullanıcısı olarak kaliteli, çok yönlü ve avantajlı bir tercih yapmanız gerekir. Bu noktada gerçekten kaliteli seçeneklerden bir tanesi olan alüminyum ruloyu satın almanın avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

  • Rulo şeklinde sarıldığından saklaması kolaydır ve çok yer kaplamaz,
  • Formu gereği çok yüksek miktarda alım yapmak isteyenlere kolaylık tanır,
  • Rulonun en büyük ayrıcalığı olarak nakliye süreçlerinde herhangi bir zorluğa neden olmaz,
  • Alüminyumun bir anda kullanılmamasına rağmen yüksek miktarda satın alınmak istendiği durumlarda ayrıcalıklıdır.

alüminyum rulo

Bu özellikleri ve alaşım konusundaki çeşitliliği dikkate alındığında alüminyum ruloları satın almak sizin adınıza değerlidir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra rulo alışverişine adım atabilirsiniz.

Köprü Metal ile Kaliteli Çözümler

Türkiye’nin en kaliteli metal markalarından bir tanesi olarak Köprü Metal ile iletişime geçebilirsiniz. Alüminyum konusunda beklentilerinize cevap verirken alüminyum rulo ile de kaliteden yana tercih kullanmanıza imkân sağlar. Bu noktada yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmektir.

Köprü Metal ile bir alüminyum rulo alışverişi yaparak fiyat avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Bütçenizi zorlamayacak ve ödeme konusunda da beklentilerinizi karşılayacak hizmetler mümkün! Bunun için sadece ürün miktarı ve özellikleri belirlemeniz gerekecektir. Köprü Metal olarak yüksek standartlarda hizmet ve en kaliteli çözümlerle size destek oluyoruz. Bizimle iletişime geçerek detaylara ulaşabilirsiniz.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.