Alüminyum levha, kullanım alanlarına göre farklı serilerden imal edilen plakalardır. Bu plakalar ebatları ve kalınlık değerleri talebe göre belirlenmektedir. Siz de projeniz için en uygun alüminyum levha alternatiflerinden faydalanmak adına Köprü Metal ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Alüminyum levhalar farklı çözümlere uygun seçeneklerle üretilen çeşitliliğin çok fazla olduğu ürünlerdir. Üretim sektörünün en çok tercih ettiği malzemelerden olan alüminyum levhaların kalitesi alaşım standartlarına bağlı olarak değişmektedir. Bu çerçevede satın almak istediğiniz levhanın kalite standartlarını dikkate alarak en ideal çözüme ulaşmanız mümkün olacak. Ancak bunu yapmadan önce alüminyum levha alternatiflerinin neler olduğunu bilmelisiniz.

Alüminyum Levha Türleri Nelerdir?

Köprü Metal olarak levha taleplerinize cevap verirken kalite standartlarını da daima zirvede tutuyoruz. Bu nedenle de herhangi bir sorun ile karşılaşmadan size uygun levha ürünlerini sunuyoruz. Aşağıda türleri sıralana levhalar arasından size uygun seçeneklerle sürdürülebilir üretimden faydalanın!

Eloksallı Alüminyum Levhalar

Eloksal, alüminyumun korozyona karşı korunması amacıyla tercih edilen bir işlemdir. Sıcak hadde alaşımlı levhalar eloksal kaplama işlemlerinden geçirilerek daha güçlü özelliklere sahip olur. Talebe bağlı olarak üretilen bu levhalarda diğer seçeneklerde olduğu gibi ebat ve kalınlık özellikleri değişkendir.

PVC Kaplama Alüminyum Levhalar

Alüminyum levhalar arasında farklı bir alternatif sağlayan PVC kaplama çizilmelere karşı dayanıklılığı sağlar. Müşteri taleplerine bağlı olarak tek taraflı ya da çift taraflı olmak üzere farklı levha kaplama seçeneklerinden yararlanmak mümkündür.

Alüminyum Levhalarda Fiyatlandırma

Köprü Metal, müşteri taleplerine en iyi şekilde cevap vermek adına kalite standartlarını daima zirveye taşır. Bu çerçevede amaç tamamen müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Fiyatı da memnuniyeti ortaya çıkaracak bir seçenek olarak kabul eder. Peki, fiyatlandırmada dikkat edilen detaylar nelerdir?

Alüminyum levhaların hangi alaşım serisinden olduğu fiyatın belirlenmesinde oldukça değerlidir. Öte yandan levha ebatları da fiyatların belirlenmesinde çok önemli bir yere sahiptir. En uygun alüminyum levha fiyatları için Köprü Metal ile iletişime geçebilirsiniz. Stok kapsamında bütün taleplerinize cevap verecek olan ekibimiz üretim süreciyle de kısa termin süreleri sunacaktır. Kaliteli hizmet ve hızlı çözümler için alüminyumdaki tercihiniz Köprü Metal olsun!

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.