Alüminyum levhalar arasında sık sık tercih edilen seçeneklerden bir tanesi de perfore alüminyum olarak bilinmektedir. Kullanım alanı oldukça çeşitli ve görsel kalitesi maksimum seviyede olan bu alternatiflerle başarılı bir çözüme ulaşmak mümkündür. Siz de Köprü Metal ayrıcalıklarıyla kaliteli bir tercihte bulunmak ister misiniz? O halde perfore alüminyum ile kusursuzluğu yakalamanızı sağlayacak bir çözüme kapı aralamalısınız.

Delikli alüminyum levha adıyla da bilinen perfore alüminyum; hafif, kullanışlı ve çözüm odaklı bir üründür. Nemli ortamlarda yüksek dayanıma sahip olması ve çevreye zarar vermemesi de avantajdır. Esnek ve kurulum konusunda kolaylık sağlaması bu ürünlerle alakalı en başarılı seçeneklerden bir tanesi olarak tercih edilmektedir. Bu nedenle de  alüminyum ürün taleplerinde perfore çözümleri daima ilk sıralarda yer alır.

Perfore Alüminyum Özellikleri Nelerdir?

Köprü Metal olarak kaliteden yana taviz vermezken ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeyi oldukça önemsiyoruz. Bu çerçevede kullanımı ve kalitesiyle dikkat çeken ürünlere kapı aralamanızı sağlıyoruz. Perfore alüminyum levhaları seçtiğinizde aşağıdaki özelliklere sahip olan bir ürün satın alacağınızı bilmelisiniz.

  • Standart ölçüleri 1000 x 2000 mm olsa da farklı boyutlarda üretim mümkündür,
  • Sac kalınlığı 1 mm ile 1,5 mm arasında değişkenlik göstermektedir,
  • Çevresel etkileri ortadan kaldırmak adına toz boya kullanılarak renklendirilebilir,
  • Üretimde kullanılan levha genel olarak A5M sınıfı tavlanmış alüminyumdur,
  • Delik özellikleri farklılaşabileceğinden üretim talebe göredir.

Kaliteli bir çözüm olarak kabul edilen perfore alüminyum sayesinde en kaliteli çözümlerden bir tanesine sahip olabilirsiniz. Beklentilere en iyi şekilde cevap veren bu çözümler ihtiyaçlarınızı da karşılamayı sağlayabilirsiniz.

Köprü Metal ile Kaliteli Çözümler

Türkiye’nin en başarılı alüminyum tedarikçisi olmayı hedefleyen Köprü Metal, farklı ürün alternatifleriyle beklentilerinizi karşılar. Bu çerçevede ihtiyaçlarınızı belirlerken kaliteden yana da taviz vermez. Size sadece satın alacağınız ürünlerle alakalı detaylara odaklanmak kalır.

Perfore alüminyum levha taleplerinizi iletmek adına en ideal seçenekleri değerlendirmeye başlamalısınız. Hem fiyat hem de kalite bağlamında en iyiyi vaat eden Köprü Metal sayesinde satın aldığınız üründen maksimum seviyede memnun kalacaksınız.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.