Galvaniz trapez, yapılarda çok sık kullanılan alternatiflerden bir tanesi olarak kalite odaklı bir çözüme kapı aralar. Kaliteli, kullanışlı ve uzun ömürlü seçenekleri de gündeme getiren bu ürün alüminyum sektörünün özel çözümleri arasındadır. Köprü Metal olarak galvanizli trapez taleplerinize cevap verirken kaliteden taviz vermeyen bir yaklaşım benimsiyoruz.

Galvanizli tek kat ürünlerin 27/200 olarak formlanması sonucunda elde edilen trapez levhalara galvaniz trapez adı verilmektedir. Trapez formunun elde edilmesi pek çok anlamda daha avantajlı sonuçlar ortaya çıkmasını sağlar. Sağlam, uzun ömürlü, ekonomik ve kolay kolay çatlamayan bir alüminyum ürün elde etmek adına siz de galvanizlenmiş trapezleri tercih edebilirsiniz. Köprü Metal stoklarında bulunan farklı renk ve özelliklerdeki ürünler sayesinde kaliteye ulaşmak sandığınızdan çok daha kolay olacak.

Galvaniz Trapez Özellikleri ve Avantajları

Kaliteli bir seçim yapmak isteyen bütün müşterilerimiz için farklı ürün alternatiflerinden söz etmek gerekir. Galvaniz trapez de bu seçeneklerden bir tanesi olarak kalite odaklı bir yaklaşıma imkân sağlar. Peki, bu çözümlerin getirdiği avantajlar nelerdir? İşte galvanizli trapezlerin özellikleri ve avantajları.

  • Çatı ve cephe uygulamalarında kullanılırken hızlı ve kolay montaj sağlaması dikkat çeker,
  • Hafif olması sayesinde taşıyıcı konstrüksiyona ek yük yapmadan kullanım sağlar,
  • Depolama konusunda ideal olması yer işgalini ortadan kaldırır,
  • Şekil özellikleri ve form kapsamında oldukça farklı alternatiflere kapı aralar,
  • Ateşe karşı dayanımı yüksek ve lehimlemesi kolaydır,
  • Geri dönüşüme uygun olması sayesinde çevre dostu çözümlere kapı aralar,
  • Ebatlar konusunda 12 metreye kadar farklı çözümler sunar.

Galvanizlenmiş trapezin sunduğu ayrıcalıklı çözümler sayesinde pek çok müşteri için kusursuzluğu yakalamak mümkündür. Bu nedenle de kaliteli bir ürün tercih etmek isteyen müşterimize ideal çözümler vaat ediyoruz.

Köprü Metal ile Kaliteli Seçim

Köprü Metal, alüminyum tedariki konusunda ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verecek markalardan biridir. Trapez sac gibi çok kullanılan seçenekleri sizlerle buluştururken sadece uygun fiyatları düşünmez. Kaliteli, kullanışlı ve hızlı teslim edilen ürünlerle sonuca ulaşmak oldukça değerlidir. Siz de Köprü Metal ile galvaniz trapez ayrıcalıklarını yaşamak adına hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.