Perfore alüminyum levha standart levhalardan farklı bir yapıya sahiptir. Çeşitli işlemler sonrasında delikli bir yapıya bürünün bu levhanın ‘Perforeli’ olarak anılmasının nedeni de budur. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu ürünü siz de satın almak istiyorsanız Köprü Metal ayrıcalıklarıyla harekete geçebilirsiniz.

Perfore alüminyum levhalar, alüminyum levhanın geometrik olarak şekillendirilmesi sonrasında ortaya çıkar. Malzeme kalitesi ve hammadde konusunda doğru seçimler sayesinde üretimi gerçekleşir. Ölçüleri kullanılacak alana bağlı olarak değişirken hafif bir çözüm olması sayesinde dikkat çekicidir. Bu yönüyle hem görsel hem de işlevsel olarak kullanışlıdır.

Perfore Alüminyum Levha Hangi Özellikleri Taşır?

Kafes teline benzeyen yapısı nedeniyle zaman zaman bir levha olduğu anlaşılmayan perfore alüminyum levhaların inşaat sektöründe çok yaygın tercih edildiği bilinmektedir. Bu ürünün çok tercih edilmesindeki nedenleri ve özellikleri aşağıda sizler için derledik!

 • Paslanmaz özelliklere sahip olması sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar,
 • Geometrik şekilleri sayesinde hem dekoratif hem de işlevsel bir seçenektir,
 • Kullanıcı beklentilerine uygun bir şekilde hazırlandığından bant genişliği, sac kalınlığı ve delik çapı gibi özellikler farklılaşır,
 • Hafif olmasına rağmen çok dayanıklı bir ürün olarak kabul edilmektedir,
 • Lazer CNC ile işlendiğinden hata payı yok denecek kadar azdır,
 • Çelik ile kıyaslandığında 3’te 1 oranında hafiftir,
 • Kullanıldığı alana değer katacak bir seçenektir.

Tüm bu özellikleri sayesinde dikkat çeken alüminyum perfore levha ile kaliteyi yakalamaya başlayabilirsiniz.

Perfore Alüminyum Nerelerde Kullanılmaktadır?

İnşaat sektörünün vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan perfore alüminyum sayesinde yaşam alanlarını kusursuzlaştırmak muhtemeldir. O halde aşağıda sıralanan seçenekler arasından perfore alüminyum kullanım alanlarını değerlendirebilirsiniz.

 • Fabrika ve endüstriyel üretim alanlarında,
 • Showroom ve yönetim binalarında,
 • Koruma kafesi olarak,
 • Filtre endüstrisinde ürün olarak,
 • Gıda sektöründe elek olarak tercih edilmektedir.

Bu özelliğiyle oldukça değerli seçenekler arasında yer alan alüminyum levhaları sipariş ederek ihtiyaçlarınıza cevap verebilirsiniz. Kaliteli, kullanışlı ve tüketicilere çözüm sunan alüminyum levhalar için siz de Köprü Metal ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Fiyat – performans konusunda ihtiyaçlara cevap veren çözümler ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.