İmes Sanayi Sitesi içerisindeki en iyi alüminyum markası hangisi? Siz de bu soruya cevap bulmak mı istiyorsunuz? O halde merakınızı giderecek bir çözümle hemen harekete geçebilirsiniz. Köprü Metal olarak İmes Sanayi Sitesinde hem de İstanbul’un en özel seçeneklerini sizlerle buluşturuyoruz.

Köprü Metal

Köprü Metal

Alüminyum, sert ama şekillendirilebilir bir malzeme olduğundan farklı alanlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Alüminyumun bu özelliğine ek olarak dayanıklı ve çok yönlü olması da ilgi çekici bir malzeme olmasını sağlamaktadır. Bu bağlamda yapmanız gereken sadece beklentilerinize cevap verecek bir marka ile iletişime geçmektir.

İmes Sanayi Sitesi Alüminyum Nerede?

Köprü Metal’e ulaşmak adına internet araştırmalarınızda genellikle İmes Sanayi Sitesi Alüminyum nerede diye aramalar yaparsınız. Siz de fabrikamıza gelmek ve üretim kalitemizi yakından görmek istiyorsanız bu soruya cevap vermelisiniz.

Sitesi’ne nasıl gelebilirsiniz?

Ümraniye sınırları içerisinde yer alan İmes Sanayi Sitesi, birbirinden özel markaları içerisinde barındırır. Köprü Metal de bu markalar arasında birinci sıradadır. Fabrikamıza ulaşarak üretimi yerinde görmek istediğinizde bizimle iletişime geçerek daha net bilgiler alabilirsiniz. Zira üretim konusunda ne tür detaylara ulaşmak istiyorsanız o konuda bir planlama yaparak size en uygun çözümleri vaat ediyoruz.

Köprü Metal Hangi Hizmetleri Sunar?

İmes Sanayi Sitesi Alüminyum dendiğinde akla gelen ilk marka olan Köprü Metal birbirinden değerli hizmetleri sizlere sunar. Bu nedenle de alüminyuma dair bir çözüme ulaşmak istiyorsanız Köprü Metal sizin için en ideal seçenektir. Aşağıda sıraladığımız hizmetlere bir göz atarak ne tür sonuçlara ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İmes Alüminyum Levha Ebatlama

Arzu ettiğiniz ölçülerde levhalara sahip olmak ve kaliteyi yakalamak sizin için mümkün olacaktır. Kalınlık ayırt etmeksizin dilediğiniz alüminyumu ebatlayarak beklentilerinize cevap verir.

Boyalı Alüminyum

Alüminyumu klasik renkte değil de boyalı bir şekilde satın almak istiyorsanız yapmanız gereken sadece İmes Alüminyum’un en iyisi Köprü Metal’e başvurmak olacaktır. Kaliteyi göz ardı etmeyen firmamız beklentilerinize uygun hizmetler sunar.

Tüm bu ayrıcalıklar ve çok daha fazlası için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmektir. Kalite ve yüksek standartlar sizleri bekliyor!

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.