Galvaniz sac, metalin korozyona karşı dayanıklılığını arttırmak adına çinko ile kaplanmış halidir. Sıcak haddeleme ve soğuk haddeleme yöntemleri kullanılarak üretilen bu ürünlerde düşük karbon seviyesi vardır. Haddeleme işlemi sonrasında sıcak daldırma ile çinko kaplaması işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu işlem sonrasında galvanizli sacların kullanıma hazır olduğu ifade edilmektedir.

Köprü Metal, galvaniz sac ihtiyaçlarına cevap vermek adına çözüm sunar. Kaliteli, kullanışlı ve beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek seçeneklere imkan sağlar. Siz de üretim süreçlerinde galvanizli sac tercih ediyorsanız birbirinden değerli özelikleri olan bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Galvaniz Sacın Özellikleri

Sac, üretim alanlarının en çok kullanılan alternatiflerinden bir tanesidir. Genellikle rulo halinde üretilen galvanizli saclar kaliteli çözümler sağlar. Oluklu ve trapez sac şeklide üretimi yapılan galvanizli sacların korozyona karşı en güçlü seçenek olduğunu ifade etmek gerekir. 460 derecede özel eritme işlemine tabi olan galvanizlenmiş saclarda paslanma ortaya çıkmaz.

Paslanmaya karşı güçlü olmalarına rağmen ağır değildir. Bu kapsamda çok sağlam bir yapısı olduğundan söz etmek gerekir. Otomotiv sektörü başta olmak üzere farklı sektörlerde kullanılan galvanizli sac için HVAC sektörü da oldukça önemlidir. Prefabrik ev yapımından paslanmaya karşı dayanıklı çatı ürünlerine kadar her alanda tercih edilen galvanizli saclarla siz de ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verebileceksiniz.

Galvaniz Sac Fiyatları

Galvanizleme işlemi, sacların standardın üzerinde özelliklere sahip olması anlamı taşır. Bu nedenle de daha kaliteli çözümler elde etmek adına sacın galvanizli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Üretim süreçlerinde standart saca nazaran daha güçlü sonuçlar elde etmek isteyen firmalar için galvanizli sac oldukça başarılı bir seçenek olacaktır.

Sac fiyatları ile kıyaslandığında galvanizli saclarda fiyatların bir nebze daha yüksek olduğu açıktır. Bu nedenle de sac fiyatlarında herhangi bir kafa karışıklığı yaşamamak adına Köprü Metal’den teklif alabilirsiniz. Köprü Metal, size özel fiyatları ve teklifleriyle üretim süreçlerinizi güçlü kılar. Üstelik kısa termin süreleri sayesinde üretiminiz kısa sürede malzeme tedarikini sağlar. Fiyat almak ve stok sorgulamak adına galvanizli sac ürünlerimiz için bizi arayın!

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.