Boyalı alüminyum levha, alüminyum levha kullanmak isteyen üreticilerin ekstra bir işleme gerek kalmaksızın kullandıkları levha çeşitleridir. İhtiyaca göre farklı alternatiflerle tasarlanan bu alüminyum levha çeşitlerini siz de en ideal şekilde kullanabilirsiniz. Teknik özellikleri farklılaşan bu ürünler dayanıklılık ve kalite noktasında farklı özellikler sunmaz. Kaliteli alüminyum levhaların renklendirilmiş seçeneği olan boyalı alüminyum levha ile siz de en ideal sonuçlara ulaşabileceksiniz.

Kalınlık değerleri 0.20 mm ile 3 mm arasında değişkenlik gösteren bu levhaların en değerleri ise 500 mm ile 1550 mm arasında değişir. 1000, 3000 ve 5000 alaşım serilerine sahip olan boyalı alüminyum levha çeşitlerinin kondisyon değerleri de farklılaşmaktadır.

boyalı alüminyum

Boyalı Alüminyum Levha Kullanım Alanları

Boyalı alüminyum levha, alüminyumun boyanmış levhalar şeklinde tasarlanmış halidir. Bu nedenle de kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Eğer siz de üretim ve diğer süreçlerinizle alakalı en başarılı seçeneklerden yararlanmak istiyorsanız kesinlikle boyalı alüminyum gibi çok değerli detaylara bir göz atmanız gerekecektir. İşte alüminyum boyalı levhaların kullanım alanları!

  • Dış Cephe Tasarımları
  • Dekoratif İç ve Dış Mimari Çözümleri
  • Camilerin Kubbeleri
  • Reklam Panoları ve Bilboardlar
  • Asma Tavan Uygulamaları
  • Uyarı Levhaları
  • Marka ve Reklam Levhaları

Kullanım alanları bu denli çeşitli olan boyalı alüminyum levhaların kalitesini yakalamak adına siz de Köprü Metal güvencesiyle hareket edebilirsiniz. Köprü Metal, taleplerinize kısa sürede en ideal çözümleri vaat eder.

Neden Köprü Metal?

Boyalı alüminyum levha seçimi yaparak başarılı bir sonuca ulaşmanız mümkün. Hem görsel hem de işlevsel açıdan başarılı olan bu metal seçeneklerle alakalı yapmanız gereken sadece Köprü Metal ile iletişime geçmektir. Köprü Metal olarak beklentilerinize cevap verecek seçenekler sunarken aynı zamanda kaliteyi de göz ardı etmemeyi önemsiyoruz.

Boyalı alüminyum levha taleplerinizi kısa termin süreleriyle cevaplarken renk ve çeşitlilik noktasında da harikalar yaratıyoruz. Bu nedenle sizin için en ideal seçeneklerin ne olacağını öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat, kalite ve görsellik noktasında en başarılı seçenekler için Köprü Metal güvencesini yaşayın! Alüminyum kalitesi ve diğer soru işaretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.