Köprü Metal’ın sunduğu ürünlerden bir tanesi olan alüminyum trapez son derece kaliteli bir şekilde üretilmekte ve sizlere ulaştırılmaktadır. Bu noktada çeşitli amaçlar doğrultusunda profesyonel bir şekilde kullanılabilen alüminyum trapezlerin müşteriler tarafından yoğun bir şekilde talep gördüğünü ifade edebilmemiz mümkündür. Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir alüminyum trapez ürünlerini sunmaktadır. Siz de bu hizmetlerden en kaliteli ve güvenilir bir şekilde yararlanmak için doğru adrestesiniz.

Trapez profil paneller olarak da bilinen alüminyumdan yapılan trapez saclar, oluklu profillere göre daha fazla yük taşıma kapasitesine sahiptir. Yük taşıma kapasitesi profil kalınlığına ve sac kalınlığına bağlıdır. Köprü Metal olarak profillerinizi seçmenize yardımcı olmaktan ve size çevrimiçi, yerinde ve telefon üzerinden tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyarız. Siz de en iyi şekilde alüminyum trapez ürününe sahip olmak için bu alanda kaliteli bir şekilde hizmetler sunan Köprü Metal firmasını tercih ederek mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz.

Alüminyum Trapez Kullanım Alanları

Alüminyum trapezlerin çeşitli kullanım alanları vardır. Söz konusu kullanım alanlarını genel olarak aşağıdaki gibi sıralayabilmemiz mümkündür.

  • Ev çatıları
  • İdari binaların çatıları
  • Endüstriyel binaların çatıları
  • Çeşitli duvar ve tavanlar
  • Bariyer araları
  • Garaj kapıları
  • Silo izolasyonu

Alüminyum Trapez

Alüminyum trapez ürünlerinin en önemli özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasıdır. Bu sayede pek çok kişi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına alüminyum trapez ürünlerinin avantajlarından yararlanabilirler. Alüminyum trapez sayesinde siz de kusursuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Alüminyum trapezler ile ilgili hem kaliteli hizmet almak hem de çok daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilmek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Alüminyum trapez konusunda uzman firmamız en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmak için sizleri bekliyor.

En Kaliteli Alüminyum Trapez Ürünleri

Farklı renk ve kaplamalarda trapez sac taşıyoruz. Profil panellere uygun ışık panellerimiz de mevcuttur.  Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı sunduğumuz hizmetlerimizden kolay bir şekilde faydalanma imkanı elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmaktır.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.