Alüminyum trapez günümüzde sık sık talep gören Köprü metal ürünleri arasındadır.  Günümüzde çatı kaplama levhalarının kullanımı yaygın bir şeydir. Söz konusu ürünler daha iyi faydaları olduğu ve ayrıca daha ucuz ve daha düşük döşeme işçiliği maliyeti olduğu için kiremiti inşaattaki lider konumundan uzaklaştırmışlardır.

  • İklimsel maruz kalmaya karşı direnç.
  • Yüklemek kolaydır.
  • Büyük bakım gerektirmez.
  • Dayanıklı, kaliteli malzemelerle donatılmıştır.
  • Geri dönüşüm kolaylığı
  • Oluklu levhalar mükemmel özellikleri sayesinde konutlarda, mağazalarda, hangarlarda ve genel olarak endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır.
  • Gerektirdiği bakım neredeyse sıfırdır. Ayrıca çatının dayanıklılığını da artıran yalıtkanlar ile sızıntılar tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Alüminyum Trapez Kullanım Alanları

Günümüzde en fazla talep gören alüminyum ürünler arasında yer alan alüminyum levha modelleri yaşadığımız evlerde ve kullandığımız cihazlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. Hemen her türlü kablo, birbirinden farklı dolaplar ve raflarda ya da mutfak gereçlerinde modern ve mimari tasarımlarda alüminyum levhaların kullanıldığını ifade edebiliriz. Söz konusu levhalar ambalajlama sürecinde de son derece yararlıdır. En kullanışlı malzemeler arasında bulunan levhaların en fazla kullanıldığı alan içecek sektörüdür.

Özellikle bira kutularında ve meşrubat kutularında söz konusu ürünler yoğun bir şekilde talep görmektedir. Dünya üzerinde kullanılan içecek kutularının %80’i alüminyum malzemelerden elde edilmektedir. Çünkü alüminyum diğer metallere göre çok daha hafiftir. Bu da otomobil sektöründe de alüminyumun yoğun bir şekilde talep gördüğünden bahsedebiliriz.

alüminyum trapez

Söz konusu levhalar soğutucuların yapımında, spor ışıklarında ve çeşitli mutfak gereçlerinin yapımında tercih edilmektedir. Özetle hafifliğin esas alındığı tüm eşyalarda bu ürünlerin tercih edildiğinden bahsedebiliriz.

En Profesyonel Alüminyum Levha Hizmetleri

Alüminyum levhalara en kaliteli ve güvenilir bir şekilde ulaşmak isteyen bireyler için alüminyum levhaların önemi son derece büyüktür. Bu kapsamda söz konusu ürünlerin en kaliteli ve güvenilir bir şekilde tercih edilmesini sağlamak amacı ile Köprü metal sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Siz de bizimle iletişime geçerek bu hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Bu nedenle hemen bizimle iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.