Alüminyum levha, kullanımı son derece önemli olan levha türleri arasında yer almaktadır. Köprü Metal’in sunduğu ürünler arasında yer alan alüminyum levha, en uygun ve kaliteli bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Alüminyum levhalar, temel ham formdaki alüminyumun yüksek basınç altında preslenmesi ve panel formuna haddelenmesinin sonucu olarak karşımıza çıkmaktadır.  Alüminyum kaplama, karakteristik olarak çok ince ve hafif bir yapıya sahiptir. Ancak doğal kurulum ve bakım kolaylığının yanı sıra aşırı çok yönlülük sunarak pek çok kişinin ilgisini çeken bir üründür. Aynı zamanda son derece sağlam olacak şekilde üretilmiştir. Günümüzde çeşitli endüstriyel, tarımsal, üretim uygulamalarında çok yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlayan çok sayıda başka benzersiz ve kullanışlı özelliğe sahiptir.

alüminyum levha

Alüminyum Levha Nerelerde Kullanılır?

Alüminyum levhalar oldukça yoğun bir kullanım alanına sahiptir. Alüminyum levhalara uygulanan bir dizi ek kaplama, dış mekan ayarlarında veya dış cephe kaplaması gibi diğer zorlu ortamlarda kullanılmasını sağlamaktadır. Bu durum ürünlerin son derece uzun ömürlü bir malzeme olmasını da sağlamaktadır.

 Çok ince sac alüminyumun son derece hafif yapısı bulunan alüminyum levha onu içecek kutuları, yiyecek kapları ve yüksek hacimli depolama, nakliye ve perakende için uygun diğer günlük ürünlerde kullanım için oldukça ideal bir hale getirmektedir.

Genel yüzey alanı bu tür sac metal kullanarak bir iş planlarken göz önünde bulunduracağınız en önemli unsurdur. Aynı zamanda mevcut çeşitli malzeme kaplamaları da ihtiyaçlarınız için ideal alüminyum sac türünü seçmenize yardımcı olmada önemli bir rol oynayacaktır.

Eloksallı alüminyum levha hem korozyona karşı sağlam koruma hem de estetik açıdan daha hoş bir dış yüz sağlayabilmektedir.  Ham veya bitmemiş alüminyum levhalar, ilk biçimlendirme ve imalat tamamlandıktan sonra çeşitli başka yollarla kaplanabilir.

En Kaliteli Alüminyum Levha Modelleri

Köprü Metal kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunmaktadır. Siz de bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bu doğrultuda hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.