Alüminyum levha, üretim süreçlerinde en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Farklı sektörlerde kullanılan ve insan yaşamını oldukça kolaylaştıran seçeneklerden bir tanesi olan levhalarla alakalı siz de ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Köprü Metal olarak kaliteli levhalarla taleplerinize uygun seçenekleri sizlerle buluşturuyoruz.

Alüminyum levhalar, işlenebilir özelliklere sahip olan alüminyumun haddeleme yöntemi ile elde edilmiş türüdür. Düz bir tabaka şeklinde olan levhalar alüminyumun özellikleri sayesinde farklı şekillerde kullanılmaktadır. Bu sayede arzu edilen ürünün ortaya konması çok daha basit bir şekilde gerçekleşir.

Alüminyum Levha Hangi Özellikleri İle Öne Çıkıyor

Levha formunda tasarlanmış olan alüminyumu kullanabilmek adına öncelikle özelliklerini iyi bilmeniz gerekmektedir. Köprü Metal olarak size alüminyum levhaların niteliklerini paylaşarak alüminyum kullanımında kusursuzluğu yakalıyoruz. İşte alüminyumun levha formundayken özellikleri!

  • Hava ile teması halinde kolay kolay yıpranmaz ve koruyucu etki gösterir,
  • Atmosferik paslanmaya karşı oldukça dirençlidir,
  • Çevresel faktörlere karşı çok dayanıklı olması nedeniyle levha kullanımı gemicilik, otomotiv ve ağır sanayide oldukça fazladır,
  • Bozulmaya karşı yüksek dirençte olması sayesinde yoğun kullanılmaktadır,
  • Isı ve elektrik iletkenliği sayesinde kullanım alanı genişlemiştir,
  • Renk ve baskı konusunda ihtiyaca uygun çözümler sağlar,
  • Şekillendirme konusunda oldukça ideal bir alternatif olmayı başarır.

Tüm bu özellikleri düşünüldüğünde alüminyum levhanın çok özel olduğundan söz etmek gerekir. Bu nedenle de dikkat etmeniz gereken tek şey güvenilir bir adresten doğru ürünü satın aldığınızdır.

alüminyum levha

Köprü Metal ve Alüminyum Levha Ürünleri

Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir alüminyum levha tedarikçisi olarak ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümler sunuyoruz. Bu sayede hem kaliteli hem de kullanışlı bir seçenekle sizlere destek olmayı hedefliyoruz. Tedarik süreçlerinde hızlı, kaliteli ve güvenilir bir sürece imza atarken beklentilerinizi de tam anlamıyla karşılamayı arzu ediyoruz.

Köprü Metal güvencesiyle hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir hizmet almanın keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle de levha işleme uygulamaları ile üretim süreçlerine devam eden markalar için güçlü bir iş ortağı olmayı başarıyoruz. Size de sadece kaliteli bir deneyim yaşamak kalıyor. O halde bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.