Alüminyum profil son derece yaygın bir şekilde üretilmekte olan şekiller arasında yer almaktadır. Kanalların ve boruların bulunduğu, çok sayıda uygulama türü için uygun olan alüminyum profiller web sitemizde sizler için sunulmaktadır. Alüminyum profiller genel olarak inşaat ve otomotiv sektöründe kullanılan ürünlerdir. Bunun yanı sıra ev aletlerinde, mimari bileşenlerde, korkuluklarda ve bisikletlerde kullanılabilmektedir. Söz konusu şekillerin boyutlarında çeşitli farklılık olabilmektedir. Bu farklılıklar milimetreden birkaç fit uzunluğa kadar olabilmektedir.

Alüminyum ekstrüzyon işlemleri dayanıklı parçalar ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda alüminyum mükemmel bir şekilde korozyon direncine sahip olan ürünlerdir. Aynı zamanda son derece esnek bir yapıdadır. Alüminyum, ısı iletkenliğine sahip olan ve ısı kalkanı ya da ısı transferi sağlamakta olan ideal hale gelmektedir.

Alüminyum Profillerin Önemi

Alüminyum ekstrüzyon, alüminyum alaşımını sonsuz bir şekilde ürün yelpazesine dönüştürebilmek için kullanılan işlemler olarak ifade etmektedir. Alüminyumun ağırlığından ya da işlenebilirliğinden en iyi biçimde yararlanan ekstrüzyon işlemleri alüminyum alaşımından bir kütüğü veya silindirik kütüğü ısıtarak onu yumuşatmak ve ardından bir hidrolik pres veya koç kullanarak özel bir çelik kalıptan yüksek basınç altında zorlayarak şekiller oluşturur. Bu kapsamda kalıbın belirli bir şekli korunacak olan alüminyumların bir parçasıdır.

İhtiyaçlarınızın karmaşık olması durumunda ekstrüde alüminyum C-kanallar, U-kanallar, çubuk, çubuk, boru ve tüp ürünleri, yapısal açılar, tees, zees, I-kirişler ve H-kirişlerden oluşan eksiksiz ürün yelpazemiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek konuma sahiptir.

Alüminyum Profil En Kaliteli Ürünler

Alüminyum profil alanında son derece profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamızdan kaliteli bir şekilde hizmet alarak siz de en iyi ürünlere sahip olabilirsiniz. Bunun için alanında uzman ve deneyimli bir şekilde hizmetler sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Tasarım ve imalatta en son teknolojileri kullanan firmamız çalışanlarından alüminyum profil konusunda profesyonel bir destek alabilmeniz mümkündür. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hadi, en kaliteli ürünler ve en kaliteli hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmak için bizimle iletişime geçin ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alın.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.