Alüminyum levha, sunumu nedeniyle uygulamalarında çok yönlü olan ince bir dikdörtgen düzlemdir. Bazen paslanmaz çelik sac ile karıştırılabilir ancak onu diğer ürünler arasında öne çıkaran şey onu oluşturan alaşımlardır. Bunlar, alüminyuma, korozyona karşı daha fazla direnç veya daha fazla sertlik gibi kendi başına sahip olmadığı nitelikler ekler. Çeşitli sektörlere adaptasyon kolaylığı nedeniyle sac çok çeşitli ebat ve ölçülerde üretilebilir.

Alüminyum Levhanın Özellikleri

Alüminyum levhalar, hava koşullarına karşı mükemmel dayanıklılığa sahip ürünlerdir.  Bu nedenle birçok insan çatı kaplama için alüminyum levhalar arar. Bu doğrultuda hangi yüzeyde kullanılırsa kullanılsın, her zaman uzun vadeli faydalar sağlayacaktır. Dayanıklılığının yanı sıra en büyük özelliği son derece sünek olması ve istenilen şekli almasına imkan vermesidir. Bu malzeme, güç ve güzellik aramanız gereken projeler için çok faydalıdır.

Alüminyum levha ihtiyaç duyulan projelere göre çeşitli özellik ve ölçülerde piyasada üretilmektedir.  Çok yönlülüğü nedeniyle, alüminyum levha çok çeşitli ebat ve ölçülerde bulunabilir.

Hafifliği nedeniyle, alüminyum levha birçok kullanıma sahip olabilir. Otomobil gövdeleri gibi farklı ürünlerin imalatında mükemmel bir müttefiktir ve onlara ağırlıkta önemli bir azalma ve iyi darbe direnci sağlar. Dekoratif elemanlar veya klima sistemleri yapmak için de kullanışlıdır.

Alüminyum folyo, harika bir estetik görünüme sahip olmasının yanı sıra son derece hijyenik ve toksik olmayan bir malzemedir. Bu nedenle gıda endüstrisinde olduğu kadar tıp endüstrisinde de kullanımı çok yaygındır. Daha fazla kullanım olanağı ekleyen farklı bitişlerin uygulanmasına izin vermenin yanı sıra.

alüminyum levha

Alüminyum Levha Fiyatları

Alüminyum levha, Köprü metal tarafından en kaliteli ve güvenilir şekilde sunulan ürünlerdir. Bu noktada firmamızın sunduğu kaliteli ve güvenilir ürünlerden en iyi şekilde faydalanmak için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Alüminyum levha fiyatları, ürünlerin boyutlarına ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle bu ürünlerin fiyatları ile ilgili net bir şekilde bilgi vermek pek mümkün değildir. Siz de bu ürünler ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi için harekete geçin.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.