Boyalı alüminyum, alüminyum levha ve plakaların renklendirilmesiyle ortaya çıkan ürünlerdir. Kullanım alanları çok çeşitli olan bu ürünlerin en özel yanı görselliği sayesinde kaliteli çözümler sağlamasıdır. Siz de talebiniz olan boyalı alüminyumu satın almak adına Köprü Metal ile iletişime geçebilirsiniz.

Renk çeşitliliği bakımından oldukça ilgi çekici olan boyalı alüminyum, ekstra bir işlem gerektirmeden kullanılabilir olmasıyla dikkat çeker. Mimari anlamda oldukça özel bir malzeme olmasının yanında ölçüleriyle de beklentileri karşılar. Bu nedenle de arzunuz üretimde kullanacağınız boyalı alüminyum satın almaksa sizi bekleyen birbirinden özel seçenekler var!

Boyalı Alüminyum Nasıl Kullanılabilir?

Alüminyumun kullanım alanı çok çeşitli olduğu gibi boyalı alüminyumun da bu noktada aşağı kalır bir yanı olmadığını söylemek mümkün. Özellikle de görselliğin ön planda olduğu durumlarda boyalı alüminyumun değeri hayli fazladır. Aşağıda boyalı alüminyumun kullanılabileceği alanları görebilirsiniz.

  • Dekoratif amaçlarla iç ve dış cephelerde kullanımı mümkündür,
  • Cami kubbelerinde hem koruyucu hem de görselliği destekletici olarak tercih edilebilir,
  • Reklam panolarında markaların faaliyetlerini ön plana çıkarmak adına tercih edilebilir,
  • Uyarı levhalarında sürücü ve yayalar için çözüm sunabilir.

Tüm bu kullanım alanlarının yanı sıra boyalı alüminyumun diğer pek çok alanda tercih edilebileceğini ifade edebiliriz. Sizin de üretim aşamalarında boyalı alüminyuma ihtiyacınız varsa yapmanız gereken sadece Köprü Metal ayrıcalıklarından faydalanarak talebinizi iletmektir.

Boyalı Alüminyumda Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

Boyalı alüminyum, fiyatlar konusunda oldukça ilgi çekici ürünlerden bir tanesidir. Bu yönüyle satın alacağınız ürünlerin fiyatlarında ideal çözümlere ulaşmak adına fiyatları belirleyen faktörleri dikkate almalısınız.

boyalı alüminyum

Boyalı alüminyumda fiyatı etkileyen ilk ve en önemli husus ebatlardır. Kalınlık ve diğer ölçülerde artış gerçekleştikçe fiyatlarda da yukarı yönlü değişiklik olur. Öte yandan boyalı alüminyumda malzeme kalitesinin de fiyatlarda etkili olduğundan söz etmek gerekir. Kullanılan alaşım ve diğer bütün özellikler fiyatların belirlenmesinde önemlidir.

Siz de faaliyetlerinizde kullanmak üzere boyalı alüminyumu talep ediyorsanız en ideal çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Köprü Metal hem kalite hem de kullanışlılık konusunda size kusursuz çözümler sağlamayı hedefler.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.