Kullanım alanına göre farklı özellikleri bulunan alüminyum rulo tercih etmeden önce nasıl bir ihtiyacınız olduğunu saptamak gerekir. Kalınlıkları 0,30 mm ile 4 mm arasında değişen bu ürünün eni de farklı farklıdır. Bu noktada 500 mm ile 2000 mm arasında değişen endeki alüminyum rulolardan fayda sağlamak muhtemeldir.

Alüminyum rulo, alüminyumun kolay şekillendirilebiliyor olması sayesinde tercih edilen seçeneklerden bir tanesidir. Farklı ihtiyaçlara cevap vermek ve kaliteyi ön planda tutmak adına kullanılan rulo sayesinde üretim süreçlerini kusursuzlaştırmak muhtemeldir. Uygun fiyatları ve çözüm odaklı özellikleriyle alüminyum ruloyu Köprü Metal avantajlarıyla tercih edebilirsiniz.

Alaşım özelliklerinde bakıldığında 1000, 2000, 3000 ve 5000 serileri dikkat çekmeyi başarır. Kondisyon kısmında ise çeşitlilik çok daha fazladır. Bu bağlamda tercih edebileceğiniz alüminyum ruloların kondisyonu H0, H14, H16, H18, H22, H24 ve H26 arasında değişkenlik göstermektedir.

alüminyum rulo

Hangi Alüminyum Rulo Türlerini Satın Alabilirsiniz?

Köprü Metal olarak kaliteyi sizlerle buluştururken ihtiyaçlarınıza uygun çözümler de sağlamayı amaçlıyoruz. Bu çerçevede yapmanız gereken sadece doğru bir alüminyum rulo satın almak oluyor. Siz de ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir çözüm için aşağıdaki alternatifleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Düz Rulo

Farklı alaşımlarda ve kondisyonda olan bu rulonun üzerinde ne renklendirme ne de bir şekil vardır. Standart rulolar arasında yer alması çok tercih edilmesini sağlar. Kalınlık değerleri 0,30 m ile 5.0 mm arasında değişir.

Gofrajlı Rulo

Gofrajlı Rulo adından da anlaşılacağı üzere gofraj işlemine tabi tutulmaktadır. Görsel anlamda düz rulodan farklı olurken maksimum kalınlık 1,0 mm kadardır. Bu nedenle de kullanım alanları daha dardır.

Boyalı Rulo

Dış kısmı çeşitli boya seçenekleriyle renklendirilmiş olan boyalı rulo oldukça dikkat çekici alternatiflerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Bu çerçevede dekorasyon çözümlerinde en sık kullanılan alüminyum rulo seçeneği olarak dikkat çeker.

Cami Rulo

Alüminyum rulolar arasında sadece cami kubbeleri için kullanılan bu ürünün kalınlığı 0,8 mm ile 1,0 mm arasında değişkenlik gösterir. Kubbe kaplama malzemelerine kıyasla daha hafiftir.

Tüm bu alüminyum rulo seçenekleri ve çok daha fazlası için Köprü Metal ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.