Alüminyum lazer kesim; alüminyumdan imal edilen levha ve materyallerin lazer kesim tekniği kullanılarak işlenmesidir. Lazer uygulamaları sayesinde sadece kesme değil desen çizme başta olmak üzere pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir. Lazer kesim süreçlerinde çok yüksek hassasiyetle çalışma prensibinin söz konusu olması sayesinde avantajlarla dolu bir süreçten bahsetmek gerekir. Köprü Metal olarak pürüzsüz ve kusursuz bir kesim işlemi yaparak müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyoruz.

Alüminyum Lazer Kesim Nasıl Yapılmaktadır?

Lazer kesim işlemleri kapsamında alüminyum şekillendirme gerçekleşirken yüksek güce sahip lazer ışınları kullanılmaktadır. Kullanılan lazer makinesinin niteliklerine bağlı olarak gündeme gelen alüminyum lazer kesme süreçlerinde yaygın olarak NG-Yağ Lazerleri ve CO2 Lazer tercih edilmektedir. Köprü Metal olarak kullandığımız yüksek hassasiyetli ve kaliteli lazer ekipmanları sayesinde alüminyum levhaları şekillendirmeye odaklanıyoruz. Bu kapsamda levha ve materyallerin beklentileri karşılayacak niteliklere sahip şekle dönüştürülmesini de destekliyoruz.

Lazer kesim tezgâhlarında kullanılan yüksek yoğunluklu ışın ve basınçlı gaz sayesinde farklı metotlarla kesimler tamamlanmaktadır. Buharlaştırma, eritme ve kimyasal bozulma yöntemleri alüminyum lazer kesim konusunda en makul seçenekler arasında öne çıkmaktadır. Siz de Köprü Metal güvencesiyle alüminyum lazer kesim süreçlerinden faydalanmayı mı arzu ediyorsunuz? O halde bizimle iletişime geçerek hangi kesim seçeneğinden fayda sağlamayı istediğinizi belirterek kaliteli bir hizmete ulaşabilirsiniz.

İmes Alüminyum Lazer Kesim

Alüminyum Lazer Kesim Uygulamaları Hangi Alanlar İçindir?

Alüminyum konusunda şekillendirme ve kesme süreçlerini titizlikle tamamlayan Köprü Metal sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz. Köprü Metal olarak kullandığımız yüksek standartlardaki cihazlar sayesinde beklentilerinizi en makul şekilde karşılıyoruz. Özellikle de aşağıdaki alanlarda kullanılacak alüminyum levhaları lazerle şekillendirmeyi hedefliyoruz.

  • Eloksal Etiket Aşındırma
  • Fabrikasyon Üretim Parçaları
  • Havacılık,
  • Levha ve Tabela Materyalleri,
  • Metal Laminatlar,
  • Mimari Paneller,
  • Mimari Paneller,
  • Otomotiv Özel Parçaları,
  • Tabela Parçaları.

Siz de yukarıda sıralanan alternatifler ya da farklı çözümler için lazer kesim uygulamaları konusunda ayrıcalıklara başvurabilirsiniz. Bu bağlamda size en uygun seçenekleri değerlendirebileceğiniz gibi uygun fiyat avantajını da yakalayabilirsiniz. O halde vakit kaybetmeden siz de tercihinizi yapmaya başlayın!

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.