Alüminyum folyo, üretimde kullanılan ve insan yaşamında oldukça özel bir yanı olan çözümlerden bir tanesidir. Kullanışlılığı sayesinde ön plana çıkan ve kaliteli bir seçenek olmayı başaran alüminyum folyo sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere başvurabilirsiniz. Köprü Metal, kalite odaklı yaklaşımları ve ihtiyaca cevap veren çözümleriyle size uygun hizmetler sunar.

Alüminyum folyo ürünleri, %98 saflık derecesi sayesinde gıda koruma imkanlarını ön plana çıkaran çözümlerden bir tanesidir. Haddeleme tekniği kullanılarak üretimi gerçekleşen alüminyum folyonun kalınlık değerleri 0,2 mm ve daha ince çözümlerdir. Bu yönüyle kullanışlılığı ön plana çıkaran alüminyum folyoyla ihtiyaçlarınızı karşılamak mümkündür.

Alüminyum Folyo Kullanımı

Alüminyumun büyün özelliklerini iyi bir şekilde yansıtan folyo, geniş kullanım alanları sayesinde kaliteli çözüm üretmeyi başarır. Bu kapsamda üretilen alüminyum folyonun en çok tercih edildiği alan gıda sektördür. Isının kusursuz bir şekilde yansıtılması ve yanmayan özelliğin olması oldukça ilgi çekicidir. Kaliteli bir seçenek olarak sunulması ve konforlu kullanım sağlaması açısından dikkat çekicidir.

Alüminyum folyonun en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi da ince bir yapıya sahip olması ve çok çabuk yıpranmasıdır. Kötü bir özellik olarak görülse de aslında bu durum titizlikle kullanımı gerektirir. Bu nedenle de alüminyum folyo kullanımı ile alakalı dikkatli olmanın önemli olduğunu ifade etmek gerekir.

Alüminyum Folyo

Alüminyum Folyo Fiyatları

Folyo satın alarak kaliteli bir deneyim yaşamak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli husus fiyatlardır. Zira fiyat satın alacağınız ürünün miktarı ve diğer bütün konuları etkiler. Bu noktada Köprü Metal ayrıcalıkları ile hem kaliteli hem de çözüm odaklı seçeneklere kapı aralama şansı elde edebileceksiniz. Peki, fiyatların belirlenmesinde nasıl bir yol haritası izlenmektedir?

Köprü Metal olarak üretimini titizlikle üstlendiğimiz alüminyum folyo konusunda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak bir yaklaşıma sahip olabileceksiniz. Folyo kullanımını kolaylaştıran üstelik kaliteden yana taviz vermeyen çözümlerimiz için siz de bizi tercih edebilirsiniz. Fiyatlar konusunda rekabetçi ve ihtiyaçlarınıza yönelik kaliteli seçenekler için yapmanız gereken sadece ihtiyaçlarınızı belirlemek. Daha sonra bizimle iletişime geçerek ürün satın alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.