Köprü Metal olarak müşterilerimizin bizden tüm beklentilerini göz önünde bulunduruyor ve ona göre hizmetler sunuyoruz. Bu bağlamda kaliteli çalışmalar gerçekleştirmek için profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Alüminyum şerit ürünlerinin çok ince sac alüminyumun son derece hafif yapısı bulunmaktadır. Bu noktada alüminyum şerit ürününü içecek kutuları, yiyecek kapları ve yüksek hacimli depolama, nakliye ve perakende için uygun diğer günlük ürünlerde kullanım için oldukça ideal bir hale getirmektedir.

Alüminyum Şerit Ürünlerimiz Hakkında

Alüminyum şerit, alüminyum malzemelerin şerit şeklinde kesilmesi ile elde edilen alüminyum parçalar olarak bilinmektedir. Bu noktada Köprü Metal, sizlere en kaliteli ve güvenilir ürünlerin satışını yapmaktadır. Alüminyum şerit, son zamanlarda yoğun bir şekilde ilgi gören ve talep edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu noktada Köprü Metal firması da sizlerden gelenler çeşitli talepler doğrultusunda kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Bu doğrultuda en iyi hizmet kalitesine erişen alüminyum şerit ile ilgili sunduğumuz hizmet ve çözüm önerilerinden en kaliteli şekilde yararlanabilirsiniz. Alüminyum plakaların denli büyük bir öneme sahip olduğunu belirtmek gerekir. Alüminyum plaka sistemleri kadar önemli olan alüminyum şeritler farklı genişlik ve kalınlıklarda üretilerek satışa sunulmaktadır. Siz de Köprü Metal ayrıcalıklarından en iyi ve kaliteli şekilde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum şerit ürünleri ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi ise fiyatlarıdır. Farklı ebat, kalınlık ve özelliklere göre farklı şekillerde fiyatlandırılan bu ürünlerin fiyatları ile ilgili net bir şekilde bilgi vermek mümkün değildir.

En Kaliteli Alüminyum Şeritler

En kaliteli ve güvenilir bir şekilde firmamız tarafından sizin için sunulan alüminyum şeritleri tercih ederek mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. Köprü Metal kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmayı hedeflemekte ve bu hedefine de ulaşmaktadır. Siz de alüminyum şeritleri en iyi şekilde tercih etmek ve kaliteli bir hizmet almak için hemen bizi tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek bu ürünler ile ilgili detaylı şekilde bilgi almaktır.

Bize Ulaşın

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.