Alüminyum şerit, adından da anlaşılabileceği üzere bir şerit şeklinde kesilmiş alüminyum parçalardır. Köprü Metal olarak ürün çeşitliliği sunmak ve sizlerden gelen taleplere kaliteli çözümler sağlamak amacıyla sürekli daha iyi hizmetlere odaklanıyoruz. Bu kapsamda da alüminyum şerit ile alakalı çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.

Alüminyum plaka kadar önemli ürünlerden bir tanesi olan şeritlerin sizlerden gelen taleplere uygun bir şekilde hazırlanması adına hareket ediyoruz. Farklı kalınlık ve genişliklerde şeritler ile alakalı hizmet almak için Köprü Metal ayrıcalıklarından yararlanmaya ne dersiniz? O halde hemen bizimle iletişime geçin ve ayrıcalıklarla dolu çözümlerin keyfini çıkarmaya başlayın!

Alüminyum Şerit Üretimi Nasıl Yapılır?

Köprü Metal olarak müşterilerimizden gelen taleplere kaliteli bir şekilde cevap vermeyi oldukça önemsiyoruz. Bu nedenle de kaliteli çalışmalara kapı aralamak adına kesinlikle talep odaklı çalışmalar yaparak cevap veriyoruz. Bu kapsamda öncelikle siz değerli müşterilerimizin şerit konusundaki isteklerini topluyoruz. Metal plakaların şeritler halinde hazırlanmış parçalara bölünmesi amacıyla da gerekli projelendirme işlemleri gerçekleşir.

Projelendirme aşamasından sonra da makinelerimizde kesim işlemleri başlar. Kesim işlemleri yapılırken kaliteyi ön plana çıkarmak adına tolerans olabildiğince azdır. Bu sayede tek tip şerit üretilerek sizlerle buluşturulur. Şerit ölçülerinin tamamen sizin talebinize özel üretilmesi nedeniyle sonradan değişiklik yapılması söz konusu olmaz. Ancak en olarak küçültme istendiğinde fire dikkate alınarak tekrardan kesme işlemleri gerçekleştirilebilir.

Şerit Fiyatları Ne Kadar?

Alüminyum şerit fiyatları, Köprü Metal avantajlarından faydalanmanızı sağlayacak unsurlar arasındadır. Sektörün en başarılı markalarından bir tanesi olma arzusu ile hareket eden Köprü Metal olarak fiyatları belirlerken çok hassas davranıyoruz.

Alüminyum Şerit

Sizlerden gelen alüminyum şerit taleplerine bağlı olarak en, uzunluk ve plaka kalınlığı dikkate alınarak fiyat belirlenmektedir. Bu nedenle de fiyatlar projeden projeye farklılık göstermektedir. En doğru ve başarılı fiyatlar için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış personelimiz ve kaliteli kesim yapmak adına sizlerin hizmetine sunduğumuz makine ve ekipmanlarımız ile ayrıcalıkları zirveye çıkarıyoruz. Size de Köprü Metal avantajlarından yararlanmak adına bizimle iletişime geçmek kalıyor. Yoksa siz hala hizmetlerimizden yararlanmaya başlamadınız mı

İletişim

Alüminyum ürün grubumuzda alüminyum rulo, alüminyum levha, alüminyum platina, alüminyum trapez, alüminyum profil ve alüminyum folyo ürünleri bulunmaktadır. Galvaniz ürünlerimizde ise galvaniz levha, galvaniz rulo, galvaniz profil, galvaniz şerit ve galvaniz trapez bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerimiz ise taşyünü dış cephe levhası, taşyünü sanayi şiltesi ve camyünü ara bölme  levhası yer almaktadır. Metal işleme hizmetlerimiz ise levha kesim büküm, rulo boy kesme ve dilme, plaka ebatlama, perfore levha, lazer kesim, eloksal kaplamadan oluşmaktadır. Köprü Metal olarak tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacak ürün ve servislerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bilgi@koprumetal.com adresine mail atabilirsiniz,  +90 216 499 33 37 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.